11-12-2018 02:20
Nawigacja
· Strona główna
· O nas
· Statut
· Aktualności
· Milongi
· Galeria zdjęć
· Lekcje
· Artykuły
· Kategorie newsów
· Mapa - gdzie można nas znaleźć
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
· Strona archiwalna
· Forum Miłośników Tanga Argentyńskiego
Przetłumacz stronę

- About Us
- Announcements
- Classes
- Milongas
- Contact Us

- Ankündigungen

Experimental by
Google translate

4. Tango & Spirit Adventures
Wydarzenia

W czwartek, 02. sierpnia, milonga w Gutshaus Ramin w ramach 4. Tango & Spirit Adventures od 20.00-23.00.Wstęp: datek na Stowarzyszenie Gutshaus Ramnin 4 Euro, do skarbonki przed wejściem.

W piątek, 03. sierpnia, milonga w Gutshaus Ramin w ramach 4. Tango & Spirit Adventures od 20.00- 23.00. Wstęp j.w.

W sobotę, 04. sierpnia, Letni Bal Tangowy z "niespodzianką" w Gutshaus Ramin w ramach 4. Tango & Spirit Adventures, od 20.00-ok. 01.00. Wstęp: wkład do wspólnego bufetu plus 6 Euro do skarbonki Gutshaus Ramin j.w.

W niedzielę, 05. sierpnia, Tango Cafe w Gutshaus Ramin od 13.30 do 16.30. Wstęp: 4 euro do skarbonki Gutshaus Ramin j.w.

49 Milonga Para Todos
Milongi

49. Milonga Para Todos 4 sierpnia 2018

w godzinach 21:00 - 3:00
w studio Akademickiego Klubu Tańca Towarzyskiego
( AKTT )
przy ul. Łukasińskiego 116
(kompleks Colorado - nad Biedronką)
Cena biletu obejmuje zaproszenie do minibaru (kawa / herbata / woda mineralna / słodycze).

milonga - 25 zł/ osobę

 

U Patrycji
Warsztaty
Serdecznie zapraszam (po raz kolejny) na warsztaty z jednym z najbardziej
muzykalnych tancerzy, jakich znam, Slavą Ivanovem. 
Wszystkie zajęcia odbywają się na dużej, klimatyzowanej sali z panelami w Studio
Tańca Anna Kowalska, ul. Dubois 17E. Plan warsztatów (na dwa warsztaty zapisać się
można bez pary):
Wtorek 31. lipca 20.00-21.30
Paradas. Różnorodne pomysły na zatrzymania. Warsztat w parach pod hasłem przewodnim:
"Daj się wykazać partnerce".
Wtorek 31. lipca 21.30-23.00
Muzykalność: Di Sarli. Jeden z flagowych, autorskich warsztatów Slavy. Tym razem
najbardziej znana tangowa orkiestra, czym się charakteryzuje i jak to wytańczyć.
Zapisy solo.
Środa 1. sierpnia 19.00-20.00
Technika tanga dla prowadzących i podążających. Podstawy, co nie znaczy, że będzie
łatwo ;). Zapisy solo.
Środa 1. sierpnia 20.00-21.00
Milonga część 1. Podstawy ruchu w rytmie milongi, mini-sekwencyjki do wykorzystania
na parkiecie.
Czwartek 2. sierpnia 21.00-22.00
Wariacje ocho cortado i inne pomysły na kompaktowy taniec na zatłoczonym parkiecie.
Czwartek 2. sierpnia 22.00-23.00
Milonga część 2. Jak zatańczyć milongę nie dostając zadyszki.
Ceny:
Warsztat 90 min: 45 zł od osoby
Warsztat 60 min: 30 zł od osoby

 

 

 

https://sslpoczta3.kki-bci.pl/src/webmail.php

Milonga w Piwnicy Kany
Milongi

Milonga w Piwnicy Kany

2 sierpnia 2018 - czwartek

20:00 - 23:00

pl. św. Piotra i Pawła 4/5,

Zdjęcie użytkownika NeoTango.

Milonga u Patrycji
Milongi

 

Milonga u Patrycji

 

Zdjęcie użytkownika Patrycja Kamińska.

30 czerwca  2018
od  21.00 do 1.00

 

Milonga w Powozowni
Milongi
LIP20

Milonga w Powozowni - piątek 20 lipca, 20:15 - 01:00

Publiczne
· Organizatorzy: Ewa Artur
Milonga Morska
Milongi

Zdjęcie użytkownika Tango Passion Cafe Club.

Organizatorzy: Tango Passion Cafe Club i Akademia Tanga Adriana i Doroty Grygier

DJ JoannaKozłowska

clock
21 lipca
sobota w godzinach 21:0002:00

 

 

Milonga na Nabrzeżu
Milongi

Milonga open air on the Rambla/

21 lipca  Milonga na Nabrzeżu Starówka

 

Organizatorzy:

 

Milonga specjalna open air na Nabrzeżu Starówka w sobotnie popołudnie, podczas trwającego Bulvarowe/ Open kitchen. Zapraszamy do tanga i na darmową lampkę wyśmienitego wina. Obok mnóstwo dobrego jedzenia w dobrych cenach w prezentowanych restauracjach z całego świata. Tańczymy na specjalnej podłodze, w pięknym miejscu, do muzyki klasycznej (tandy i cortiny). Dj. K. Wstęp wolny.

III Gryf Tango Maraton
Wydarzenia

Skończył się piękny III Gryf Tango Maraton

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM!!!

III Gryf Tango Marathon Szczecin
Wydarzenia


Skończył się piękny III Gryf Tango Maraton

DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM!!!


III Gryf Tango Marathon

13 lipca – 15 lipca · Stara Rzeźnia · Szczecin

http://www.gryfmarathon.eu/program_2018-pl/

Ramowy program III Gryf Tango Maraton w Szczecinie

Pre Milonga –  Klub Muzyczny „Browar Polski” – 6h
Czwartek – 20:00-2:00 – DJ Dariusz Bekała Szczecin/Polska
Maraton – CKE „Stara Rzeźnia” – 29h

Piątek – 20:00-5:00 (9h tańca)

  • 20:00-1:00 –  DJ Gaia Pisauro Berlin/Włochy
  • 1:00-5:00 – DJ Francesco Cieschi Berlin/Włochy

Sobota – 14:00-6:00 (16h tańca)

  • 14:00-19:00 – DJ Ala MaLisa Berlin/Polska
  • 19:00-24:00 – DJ Paul Wagner Berlin/Rosja
  • 24:00-6:00 – DJ Luca Lamberti Rzym/Włochy

Niedziela – 14:00-18:00 (4h tańca) – DJ Joanna Kozłowska Szczecin/Polska

 

After Milonga – CKE „Stara Rzeźnia” – 6h
Niedziela – 20:00-2:00 – DJ Paulina Ćwiklińska Gdańsk/Polska

Milonga pod Orłami
Milongi

Milonga Pod Orłami :)


Organizatorzy: Akademia Tanga Adriana i Doroty Grygier


W Każdy czwartek od 31 maja do 27 września

Od 19:00

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Partnerzy

Grafika sklepów internetowych

Wygenerowano w sekund: 0.04 2,902,187 Unikalnych wizyt