sobota, 21 styczeń 2023 10:48

Czy ja mu już nie wystarczam? Sposoby na wzniecenie ognia w związku!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
maxon maxon materiały prasowe

Gdy intymność w związku nabiera tempa, chcemy, aby tak było już zawsze. Niestety, w wyniku stresu, pośpiechu, problemów różnego rodzaju, a także przyzwyczajenia do siebie nawzajem może się okazać, że ten ogień zacznie przygasać. Czy to Twoja wina? Jeśli między Wami wszystko w porządku, a u partnera występuje tylko kłopot z seksem, warto pomyśleć nad jego przyczyną i poszukać rozwiązania.

 

Czy ja go już nie podniecam?

Bardzo często kobiety obawiają się, że przestały już wystarczać swojemu partnerowi, że mu się znudziły. To dość prosty wniosek, płynący z braku zainteresowania mężczyzny seksem, ale niestety bardzo krzywdzący dla wielu panów. Jeśli partner okazuje Ci zainteresowanie w innych sferach życia, jest dla Ciebie czuły i delikatny oraz wyraźnie się Tobą interesuje — pomyśl raczej o tym, czy nie ma problemów z erekcję, bo to one są najczęstszą przyczyną utraty zainteresowania seksem. Możesz z nim o tym porozmawiać lub użyć swojej kobiecej intuicji - czasem nie trzeba słów, aby zrozumieć, że problem mężczyzny jest czysto fizjologiczny.

Jak wzniecić podniecenie partnera? Bielizna i inne sztuczki - czy to działa?

Panie, które odkrywają problem z zainteresowaniem mężczyzny seksem, często uważają, że sprawa ta wymaga zainteresowania z ich strony, a co za tym idzie — konieczności rozbudzenia podniecenia u swojego faceta. Kupują więc seksowną bieliznę, organizują romantyczny wieczór z afrodyzjakami, a może nawet decydują się na striptiz lub wspólne oglądanie filmów erotycznych. To oczywiście dobre sposoby, by pobudzić podniecenie partnera, jednak mogą się one okazać niewystarczające.

Co jeszcze można zrobić?

Gdy mężczyźnie dokuczają kłopoty z erekcją, zwykle nie ma on problemów z podnieceniem się pod wpływem erotycznych bodźców, ale z utrzymaniem erekcji na odpowiednio wysokim poziomie i niedopuszczeniem do przedwczesnego wytrysku. Tabletki na potencję Maxon Forte zażywane przed planowanym stosunkiem to doskonały sposób na to, aby bezboleśnie pozbyć się wstydliwego problemu. Najczęściej pytają o nie mężczyźni, ale zdarza się również, że partnerki podsuwają im dyskretnie opakowanie tabletek, sugerując, że chciałyby, aby zaczęli z nich korzystać ich partnerzy dla obopólnej korzyści. Oprócz doraźnego stosowania tabletek warto też oczywiście zastanowić się nad swoim trybem życia — dietą, aktywnością fizyczną, używkami, zażywanymi lekami czy stresem na co dzień. To czynniki, które mogą znacząco pogarszać jakość życia seksualnego, a zdecydowanie nie warto tej przyjemności tracić w swoim życiu!