sobota, 21 styczeń 2023 10:48

Czy ja mu już nie wystarczam? Sposoby na wzniecenie ognia w związku!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
maxon maxon materiały prasowe

Gdy intymność w związku nabiera tempa, chcemy, aby tak było już zawsze. Niestety, w wyniku stresu, pośpiechu, problemów różnego rodzaju, a także przyzwyczajenia do siebie nawzajem może się okazać, że ten ogień zacznie przygasać. Czy to Twoja wina? Jeśli między Wami wszystko w porządku, a u partnera występuje tylko kłopot z seksem, warto pomyśleć nad jego przyczyną i poszukać rozwiązania.

 

Czy ja go już nie podniecam?

Bardzo często kobiety obawiają się, że przestały już wystarczać swojemu partnerowi, że mu się znudziły. To dość prosty wniosek, płynący z braku zainteresowania mężczyzny seksem, ale niestety bardzo krzywdzący dla wielu panów. Jeśli partner okazuje Ci zainteresowanie w innych sferach życia, jest dla Ciebie czuły i delikatny oraz wyraźnie się Tobą interesuje — pomyśl raczej o tym, czy nie ma problemów z erekcję, bo to one są najczęstszą przyczyną utraty zainteresowania seksem. Możesz z nim o tym porozmawiać lub użyć swojej kobiecej intuicji - czasem nie trzeba słów, aby zrozumieć, że problem mężczyzny jest czysto fizjologiczny.

Jak wzniecić podniecenie partnera? Bielizna i inne sztuczki - czy to działa?

Panie, które odkrywają problem z zainteresowaniem mężczyzny seksem, często uważają, że sprawa ta wymaga zainteresowania z ich strony, a co za tym idzie — konieczności rozbudzenia podniecenia u swojego faceta. Kupują więc seksowną bieliznę, organizują romantyczny wieczór z afrodyzjakami, a może nawet decydują się na striptiz lub wspólne oglądanie filmów erotycznych. To oczywiście dobre sposoby, by pobudzić podniecenie partnera, jednak mogą się one okazać niewystarczające.

Co jeszcze można zrobić?

Gdy mężczyźnie dokuczają kłopoty z erekcją, zwykle nie ma on problemów z podnieceniem się pod wpływem erotycznych bodźców, ale z utrzymaniem erekcji na odpowiednio wysokim poziomie i niedopuszczeniem do przedwczesnego wytrysku. Tabletki na potencję Maxon Forte zażywane przed planowanym stosunkiem to doskonały sposób na to, aby bezboleśnie pozbyć się wstydliwego problemu. Najczęściej pytają o nie mężczyźni, ale zdarza się również, że partnerki podsuwają im dyskretnie opakowanie tabletek, sugerując, że chciałyby, aby zaczęli z nich korzystać ich partnerzy dla obopólnej korzyści. Oprócz doraźnego stosowania tabletek warto też oczywiście zastanowić się nad swoim trybem życia — dietą, aktywnością fizyczną, używkami, zażywanymi lekami czy stresem na co dzień. To czynniki, które mogą znacząco pogarszać jakość życia seksualnego, a zdecydowanie nie warto tej przyjemności tracić w swoim życiu!

 • Dieta pudełkowa - dlaczego warto?
  Dieta pudełkowa - dlaczego warto?

  Życie w ciągłym pędzie, nadmiar obowiązków, a co za tym idzie - brakiem czasu na przygotowywanie własnych i zdrowych posiłków czasem graniczy z cudem. Zdrowemu odżywianiu nie sprzyja również rosnąca liczba fast foodów czy restauracji z jedzeniem.

  Written on środa, 08 luty 2023 17:07
 • Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?
  Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?

  Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęt zakupiony przez firmę na leasing. Zazwyczaj po zakończeniu umowy, która trwa do 3 lat, zostaje on ponownie wystawiony do sprzedaży przez leasingodawcę. Rzecz jasna taki sprzęt poleasingowy będzie dostępny w atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to wcale złego stanu urządzenia. Komputery przeważnie wykorzystywane są do prac biurowych i wiąże się to z niską eksploatacją tych urządzeń. Dlaczego warto wybrać poleasingowe laptopy?

  Written on wtorek, 07 luty 2023 16:24
 • Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?
  Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?

  Osoby prowadzące własną działalność muszą każdego dnia podejmować wiele istotnych i często dość ryzykownych decyzji dotyczących biznesu.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 17:42
 • Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty
  Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz w trakcie letniej, ciepłej pogody, sprawia dużo radości tym, którzy cenią sobie czas poświęcany na relaks ze swoimi bliskimi i znajomymi.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:54
 • Renomowana marka Pepe Jeans
  Renomowana marka Pepe Jeans

  Pepe Jeans to marka modowa obecna na rynku ponad 40 lat. Wypracowała sobie wysoką pozycję, dzięki ciekawym projektom. Ceniona jest za styl, najwyższą jakość produktów i szeroką ofertę ubrań, butów i dodatków.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:51
 • Jaką funkcję pełnią szafy BHP?
  Jaką funkcję pełnią szafy BHP?

  Chyba każdy doskonale zna to pojęcie. BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowy element, który obowiązuje we wszystkich zakładach i punktach usługowych, bez względu na to ilu zatrudnionych pracowników się w nim znajduje i jaką ma powierzchnię.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:55
 • Jak wybrać odpowiedniego dentystę?
  Jak wybrać odpowiedniego dentystę?

  Jak wybrać odpowiedniego dentystę, aby mieć pewność, że zapewnimy sobie dobrą opiekę stomatologiczną? Na co zwrócić uwagę, decydując się na wizytę w konkretnym gabinecie dentystycznym? Na pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:42