środa, 03 lipiec 2024 16:36

Zatrzymany złodziej torebek w Szczecinie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zatrzymany złodziej torebek w Szczecinie Zatrzymany złodziej torebek w Szczecinie Zdjęcie redakcyjne

42-letni mężczyzna, który dokonywał kradzieży damskich torebek w jednej z galerii handlowych w Szczecinie, został zatrzymany przez miejscowych policjantów. Sprawca sprzedawał skradziony towar na bazarze oraz bezpośrednio na ulicach miasta.

Czego się dowiesz:

  • Kto został zatrzymany za kradzież torebek w Szczecinie?
  • Gdzie złodziej sprzedawał skradzione torebki?
  • Jakie działania podjęła policja w celu zatrzymania sprawcy?
  • Jakie dowody znaleziono przy zatrzymanym?
  • Jakie konsekwencje prawne czekają na złodzieja torebek?

Ujęcie złodzieja przez policję

Po uzyskaniu informacji o złodzieju podczas policyjnej odprawy, funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie rozpoczęli działania. W pierwszym kroku zapoznali się z zapisem wideo z monitoringu sklepu, gdzie mężczyzna był widziany podczas kradzieży. Następnie, podczas patrolu ulic miasta, policjanci rozpoznali podejrzanego na podstawie wizerunku z nagrania.

Pościg i zatrzymanie

Gdy podejrzany zauważył policjantów, podjął próbę ucieczki, ale szybko został zatrzymany. W pierwszej chwili zaprzeczał jakoby miał coś ukraść, jednakże podczas przeszukania znaleziono przy nim jedną z ukradzionych torebek, wycenioną na 400 złotych. Ostatecznie przyznał się do kradzieży.

Zatrzymany mieszkaniec Szczecina niebawem usłyszy zarzuty związane z kradzieżą damskich torebek. Jego działania wpłynęły negatywnie na poczucie bezpieczeństwa w lokalnej społeczności oraz przyniosły straty finansowe dla sklepów.

źródlo: W Szczecinie