poniedziałek, 13 marzec 2023 13:16

Dom z drugiej ręki, czyli sposób na oszczędności

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Dom z drugiej ręki Dom z drugiej ręki pixabay

Urządzenie domu to kluczowy i kończący proces całego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu.

 

Warto podkreślić, że etap ten najczęściej kojarzy nam się z ogromnymi wydatkami, gdyż zaaranżowanie domu pod własne preferencje po prostu sporo kosztuje. Jest to jak najbardziej prawda, jeżeli kupuje się całe wyposażenie w sieciówkach budowlanych. Czy jest zatem jakaś alternatywa dla tak dużych wydatków? Oczywiście, że jest!

Szukasz wyposażenia domu? Postaw na innowacyjne rozwiązania?

Dom z drugiej ręki - takim mianem zaczyna się określać wnętrza, które aranżowane są za pomocą wyposażenia kupowanego z drugiej ręki. Okazuje się, że ten sposób cieszy się dziś coraz większą popularnością, ze względu na kilka istotnych kwestii.

Po pierwsze przedmioty i wyposażenie domu kupione z drugiej ręki charakteryzuje się wyjątkowością. Często takie przedmioty nie mają sobie równych i próżno szukać ich w marketach i sieciówkach budowlanych.

Pod drugie, jest to zdecydowanie najbardziej ekonomiczny sposób na wyposażenie swojego domu w dokładnie takie przedmioty o jakich zawsze się marzyło. Co więcej, wcale nie trzeba wydać na to fortuny i często można nawet negocjować cenę!

To właśnie z tego powodu tak dużym zainteresowaniem cieszą się dziś wszelkiego rodzaju portal, które mają w swojej ofercie używane akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Gdzie szukać wyposażenia domowego z drugiej ręki?

Choć używane wyposażenie domu kojarzy nam się najczęściej z wszelkiego rodzaju targami, tak coraz częściej pojawiają się dziś w sieci portale, które umożliwiają zakup takiego używanego wyposażenia przez internet. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wstając z fotela możesz zamówić całe wyposażenie do swojego domu.

Warto dodać, że takie portale często umożliwiają także negocjowanie ceny, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad swoim budżetem, który pozwoli Ci na zdecydowanie więcej, niż w przypadku sieciówek. To właśnie z tego powodu domy z drugiej ręki cieszą się dziś stale rosnącą popularnością i nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić!

 • Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna
  Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna

  Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT doświadczył nieoczekiwanego zdarzenia, gdy piorun uderzył w maszynę nad Szczecinem. Incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem, a samolot musiał zawrócić do Warszawy.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 13:13
 • Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję
  Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję

  Tłumy Szczecinian przeszły ulicami miasta, by uczestniczyć w jubileuszowej, dwudziestej edycji Marszu dla Życia, wydarzeniu, które rokrocznie jednoczy społeczność w obronie najbardziej fundamentalnych wartości. Pod hasłem "Życie nie zna granic" uczestnicy wyruszyli z Jasnych Błoni, przechodząc trasę prowadzącą do szczecińskiej katedry. Za organizację odpowiadała Fundacja Małych Stópek, znana z licznych inicjatyw pro-life.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:01
 • Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji
  Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji

  Szczecińscy funkcjonariusze, działając na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa pedofilskie. Skazany, za którym wydano międzynarodowy list gończy, został odnaleziony i aresztowany po ponad roku poszukiwań. Jego przeszłość i działania stanowią przestrogę o ciągłej potrzebie czujności w obrębie społeczności.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 16:38
 • Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie
  Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

  W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42
 • Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu
  Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu

  Poranek 10 kwietnia na szczecińskim Krzekowie przyniósł mieszankę emocji na drodze, gdy kolizja z udziałem czterech pojazdów zakłóciła spokój ulicy Szerokiej. Około godziny 10 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z trzema osobówkami, tworząc krętą sztafetę metalu i frustracji. Na szczęście wszyscy kierowcy wyszli z tego incydentu bez większych obrażeń, a jeszcze większe szczęście, że wszyscy byli trzeźwi, minimalizując ryzyko poważniejszych konsekwencji.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 15:12
 • Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu
  Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu

  Odkryj, jak efektywna integracja nowych pracowników wpływa na sukces organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia, zwłaszcza z facylitacji, mogą ułatwić ten proces, budując silne, zaangażowane i produktywne zespoły.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 11:05
 • Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie
  Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

  Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37