sobota, 17 wrzesień 2022 11:48

Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
nieruchomości w Niemczech nieruchomości w Niemczech adobestock

Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

Dlatego pozytywne pierwsze wrażeniu jest bardzo istotne i ma ogromny wpływ na to jak transakcja potoczy się dalej, ponieważ natychmiast zwiększa szanse na znalezienie tz. dobrego  kupca.

Jednak przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż może być trudne, zwłaszcza dla niedoświadczonych sprzedawców. Sprawdź poniższe  wskazówki, aby stworzyć świeżą, zachwycającą atmosferę dla kupujących od momentu, gdy przekroczą przez drzwi frontowe nieruchomości którą chcemy sprzedać.

1. Oczyść wejście

Zagracone wejście jest nie tylko niebezpieczne, ale również może negatywnie wpłynąć na to, jak nabywcy nieruchomości postrzegają Twój dom. Przed pokazem domu należy usunąć przedmioty, które są w pobliżu drzwi wejściowych, potem należy wyszorować i wypolerować podłogę i ustawić wszelkie piękne dekoracje, które mogą pomóc upiększyć sprzedawany dom. Dodatkowo, umieszczenie komody lub małego biura w pobliżu przedniego wejścia może pomóc uczynić Twój dom bardziej atrakcyjnym dla nabywców nieruchomości.  To nie są drogie wydatki a efekt będzie murowany.

Zobacz nieruchomości w Niemczech : Immobilien Next-Immo

2. Spraw, by łazienki wyglądały nieskazitelnie czysto

Możesz czyścić łazienki w swoim domu co najmniej raz w miesiącu, ale będziesz chciał zapewnić potencjalnego klienta , że te obszary są nieskazitelnie czyste . Łazienki są czasami małe, ale mogą szybko stać się niechlujne, więc poświęć trochę czasu na doprowadzenie łazienek do perfekcyjnego porządku

Sprawdź, czy na łazienkowych umywalkach, blatach i lustrach nie ma smug i zacieków. Wytrzyj te miejsca i usuń z nich wszelkie zabrudzenia.

Wyszoruj toaletę i prysznic, aby łazienki lśniły po przybyciu gości. Możesz nawet użyć świec, mydeł do kąpieli i innych kolorowych dekoracji, aby jeszcze bardziej podkreślić jakość łazienek w Twoim domu.  

Do tego zapach odgrywa istotną rolę przed wizytą klienta warto zadbać o piękny zapach w prezentowanych pomieszczeniach.

Zobacz nieruchomości w Wielkiej Brytanii na: Property for Sale : Next-Immo

3. Zorganizuj swoje szafy

Przestrzeń szafy jest ważna dla wielu nabywców domów, zwłaszcza dla ludzi, którzy posiadają duże kolekcje odzieży i obuwia. Pokaż nabywcom domu, pokaż  jak dużo będą mieli miejsca w szafach i wszelkiego typu schowkach, jeśli kupią twoją rezydencję, zorganizuj więc szafy twojej rezydencji żeby uwypuklić tą zaletę . Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i wyczyść swoje szafy, aby otworzyć przestrzeń na półkach. Nabywcy domów na pewno docenią czyste, przestronne szafy, a Ty możesz zaoszczędzić czas podczas procesu przeprowadzki, jeśli zainteresowana strona zdecyduje się na zakup Twojej rezydencji.

Meble metalowe oraz szafki szkolne na stronie melmet.com.pl to najwyższa jakość i szybkość dostawy.

Nabywcy nieruchomości mają wiele obaw i problemów , zanim jeszcze wejdą do domu w celu jego potencjalnego zakupu , wszelkiego typu  opłaty za inspekcję domu i inne potencjalne opłaty które są nieodzowne przy tego typu transakcjach . Więc ty jako sprzedawca daj nabywcom domu powody do uśmiechu i radości , porządkując  swoją przestrzeń życiową i zwiększając swoje szanse na sprzedaż domu w krótkim czasie . Życzymy powodzenia

Nieruchomości we Francji sprawdź na : Immobilier Next-Immo

 • Letnie zapachy – czym się kierować przy wyborze produktów zapachowych na ciepłe dni?
  Letnie zapachy – czym się kierować przy wyborze produktów zapachowych na ciepłe dni?

  Nadchodzą cieplejsze dni i chcesz dopasować do nich zapach kosmetyków, których używasz na co dzień? Podobnie jak wiosną czy latem zmienia się odzież na lżejszą, bardziej kolorową, tak samo można postąpić z zapachami.

  Written on sobota, 27 maj 2023 19:01
 • Poszewka 35x55 - Must-have w każdej sypialni
  Poszewka 35x55 - Must-have w każdej sypialni

  Poszewka 35x55 to element pościeli, który chroni poduszkę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Jest to bardzo praktyczny element wyposażenia sypialni, który zapewnia nie tylko higienę, ale również estetykę. Poszewka zazwyczaj wykonana jest z miękkiego materiału, który zapewnia komfortowy sen.

  Written on środa, 10 maj 2023 11:16
 • Kiedy cappuccino a kiedy espresso - czyli pij kawę jak Włosi
  Kiedy cappuccino a kiedy espresso - czyli pij kawę jak Włosi

  Uwielbiam mój poranny rytuał picia kawy, który pozytywnie mnie nastraja i dodaje energii. Parafrazując klasyka - najbardziej lubię smak świeżo zmielonych ziaren kawy o poranku.

  Written on czwartek, 18 maj 2023 11:20
 • Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.
  Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.

  Powiększanie prącia to temat, który budzi wiele kontrowersji. Dla niektórych mężczyzn jest to ważna kwestia, która wpływa na ich pewność siebie i jakość życia seksualnego. Dla innych natomiast, powiększanie prącia jest po prostu próbą poprawienia wyglądu swojego ciała. Czy zabieg powiększania prącia jest bezpieczny i skuteczny?

  Written on środa, 10 maj 2023 16:29
 • Modne sukienki na lato 2023
  Modne sukienki na lato 2023

  Jakie sukienki na lato będą modne w sezonie 2023? Jakie kolory, wzory i fasony wybrać? Jakie dodatki do sukienki na lato pasują najlepiej? Odpowiem na te i inne pytania w tym artykule.

  Written on wtorek, 09 maj 2023 17:59
 • Jaki olej lniany kupić?
  Jaki olej lniany kupić?

  Wytwarzany z nasion lnu zwyczajnego olej lniany należy do tak zwanych superproduktów, które mają wyjątkowo dobre działanie na ludzki organizm. Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych i wielu cennych składników, które wpływają na pracę organów i układów wewnętrznych.

  Written on piątek, 28 kwiecień 2023 13:39
 • Półkolonie – sprawdź dlaczego warto zapisać na nie dziecko
  Półkolonie – sprawdź dlaczego warto zapisać na nie dziecko

  Półkolonie to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu, jakie możesz zapewnić dziecku w czasie ferii lub wakacji. W ich trakcje na twoją pociechę czeka mnóstwo atrakcji, a także możliwość spędzenia czasu z kolegami pod fachową opieką instruktorów.

  Written on środa, 26 kwiecień 2023 14:56