sobota, 17 wrzesień 2022 11:48

Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
nieruchomości w Niemczech nieruchomości w Niemczech adobestock

Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

Dlatego pozytywne pierwsze wrażeniu jest bardzo istotne i ma ogromny wpływ na to jak transakcja potoczy się dalej, ponieważ natychmiast zwiększa szanse na znalezienie tz. dobrego  kupca.

Jednak przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż może być trudne, zwłaszcza dla niedoświadczonych sprzedawców. Sprawdź poniższe  wskazówki, aby stworzyć świeżą, zachwycającą atmosferę dla kupujących od momentu, gdy przekroczą przez drzwi frontowe nieruchomości którą chcemy sprzedać.

1. Oczyść wejście

Zagracone wejście jest nie tylko niebezpieczne, ale również może negatywnie wpłynąć na to, jak nabywcy nieruchomości postrzegają Twój dom. Przed pokazem domu należy usunąć przedmioty, które są w pobliżu drzwi wejściowych, potem należy wyszorować i wypolerować podłogę i ustawić wszelkie piękne dekoracje, które mogą pomóc upiększyć sprzedawany dom. Dodatkowo, umieszczenie komody lub małego biura w pobliżu przedniego wejścia może pomóc uczynić Twój dom bardziej atrakcyjnym dla nabywców nieruchomości.  To nie są drogie wydatki a efekt będzie murowany.

Zobacz nieruchomości w Niemczech : Immobilien Next-Immo

2. Spraw, by łazienki wyglądały nieskazitelnie czysto

Możesz czyścić łazienki w swoim domu co najmniej raz w miesiącu, ale będziesz chciał zapewnić potencjalnego klienta , że te obszary są nieskazitelnie czyste . Łazienki są czasami małe, ale mogą szybko stać się niechlujne, więc poświęć trochę czasu na doprowadzenie łazienek do perfekcyjnego porządku

Sprawdź, czy na łazienkowych umywalkach, blatach i lustrach nie ma smug i zacieków. Wytrzyj te miejsca i usuń z nich wszelkie zabrudzenia.

Wyszoruj toaletę i prysznic, aby łazienki lśniły po przybyciu gości. Możesz nawet użyć świec, mydeł do kąpieli i innych kolorowych dekoracji, aby jeszcze bardziej podkreślić jakość łazienek w Twoim domu.  

Do tego zapach odgrywa istotną rolę przed wizytą klienta warto zadbać o piękny zapach w prezentowanych pomieszczeniach.

Zobacz nieruchomości w Wielkiej Brytanii na: Property for Sale : Next-Immo

3. Zorganizuj swoje szafy

Przestrzeń szafy jest ważna dla wielu nabywców domów, zwłaszcza dla ludzi, którzy posiadają duże kolekcje odzieży i obuwia. Pokaż nabywcom domu, pokaż  jak dużo będą mieli miejsca w szafach i wszelkiego typu schowkach, jeśli kupią twoją rezydencję, zorganizuj więc szafy twojej rezydencji żeby uwypuklić tą zaletę . Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i wyczyść swoje szafy, aby otworzyć przestrzeń na półkach. Nabywcy domów na pewno docenią czyste, przestronne szafy, a Ty możesz zaoszczędzić czas podczas procesu przeprowadzki, jeśli zainteresowana strona zdecyduje się na zakup Twojej rezydencji.

Nabywcy nieruchomości mają wiele obaw i problemów , zanim jeszcze wejdą do domu w celu jego potencjalnego zakupu , wszelkiego typu  opłaty za inspekcję domu i inne potencjalne opłaty które są nieodzowne przy tego typu transakcjach . Więc ty jako sprzedawca daj nabywcom domu powody do uśmiechu i radości , porządkując  swoją przestrzeń życiową i zwiększając swoje szanse na sprzedaż domu w krótkim czasie . Życzymy powodzenia

Nieruchomości we Francji sprawdź na : Immobilier Next-Immo

 • Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?
  Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?

  Kalosze to wyjątkowe buty, które są szczególnie lubiany przez dzieci. Ze względu na to, że bywają ona kolorowe i atrakcyjna wizualnie, maluchy mogą świetnie się w nich bawić. Dodatkowo dzięki temu, że są one nieprzemakalne, zapewniają dużo frajdy podczas zabaw w deszczowe dni.

  Written on czwartek, 29 wrzesień 2022 08:42
 • Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej
  Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej

  Założenie kolczyków to wymagająca procedura. Dla prawidłowego gojenia się skóry istotna jest bowiem zarówno higiena samego zabiegu wykonania dziurek w uchu, jak i rodzaj noszonej biżuterii oraz sposób pielęgnacji miejsca, w którym noszony jest kolczyk.

  Written on wtorek, 27 wrzesień 2022 11:01
 • Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie
  Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie

  Szacuje się, że ponad jedna trzecia światowej populacji, cierpi na Zespół Suchego Oka (ZSO). Wśród osób noszących szkła kontaktowe, ten odsetek jest jeszcze wyższy, bo sięga aż trzech czwartych mieszkańców globu. Jeśli chodzi o Polskę, to z tym schorzeniem boryka się około 60% pacjentów zgłaszających się do poradni okulistycznych.

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 10:43
 • Pościel na każdą porę roku
  Pościel na każdą porę roku

  Obecnie w sklepach z tekstyliami domowymi można znaleźć wiele propozycji dotyczących pościeli

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 09:50
 • Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!
  Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!

  Rynek magazynowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Świadczone w jego ramach usługi przybierają różne formy. Jedną z nich jest wynajem magazynów samoobsługowych. Usługa ta powstała z myślą o osobach prywatnych oraz niedużych firmach.

  Written on środa, 21 wrzesień 2022 10:14
 • Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki
  Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

  Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:48
 • Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?
  Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy do pracy w opiece w Niemczech? Z pewnością towarzyszy Ci ekscytacja, ale też i spora dawka stresu.

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:44