sobota, 17 wrzesień 2022 11:48

Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
nieruchomości w Niemczech nieruchomości w Niemczech adobestock

Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

Dlatego pozytywne pierwsze wrażeniu jest bardzo istotne i ma ogromny wpływ na to jak transakcja potoczy się dalej, ponieważ natychmiast zwiększa szanse na znalezienie tz. dobrego  kupca.

Jednak przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż może być trudne, zwłaszcza dla niedoświadczonych sprzedawców. Sprawdź poniższe  wskazówki, aby stworzyć świeżą, zachwycającą atmosferę dla kupujących od momentu, gdy przekroczą przez drzwi frontowe nieruchomości którą chcemy sprzedać.

1. Oczyść wejście

Zagracone wejście jest nie tylko niebezpieczne, ale również może negatywnie wpłynąć na to, jak nabywcy nieruchomości postrzegają Twój dom. Przed pokazem domu należy usunąć przedmioty, które są w pobliżu drzwi wejściowych, potem należy wyszorować i wypolerować podłogę i ustawić wszelkie piękne dekoracje, które mogą pomóc upiększyć sprzedawany dom. Dodatkowo, umieszczenie komody lub małego biura w pobliżu przedniego wejścia może pomóc uczynić Twój dom bardziej atrakcyjnym dla nabywców nieruchomości.  To nie są drogie wydatki a efekt będzie murowany.

Zobacz nieruchomości w Niemczech : Immobilien Next-Immo

2. Spraw, by łazienki wyglądały nieskazitelnie czysto

Możesz czyścić łazienki w swoim domu co najmniej raz w miesiącu, ale będziesz chciał zapewnić potencjalnego klienta , że te obszary są nieskazitelnie czyste . Łazienki są czasami małe, ale mogą szybko stać się niechlujne, więc poświęć trochę czasu na doprowadzenie łazienek do perfekcyjnego porządku

Sprawdź, czy na łazienkowych umywalkach, blatach i lustrach nie ma smug i zacieków. Wytrzyj te miejsca i usuń z nich wszelkie zabrudzenia.

Wyszoruj toaletę i prysznic, aby łazienki lśniły po przybyciu gości. Możesz nawet użyć świec, mydeł do kąpieli i innych kolorowych dekoracji, aby jeszcze bardziej podkreślić jakość łazienek w Twoim domu.  

Do tego zapach odgrywa istotną rolę przed wizytą klienta warto zadbać o piękny zapach w prezentowanych pomieszczeniach.

Zobacz nieruchomości w Wielkiej Brytanii na: Property for Sale : Next-Immo

3. Zorganizuj swoje szafy

Przestrzeń szafy jest ważna dla wielu nabywców domów, zwłaszcza dla ludzi, którzy posiadają duże kolekcje odzieży i obuwia. Pokaż nabywcom domu, pokaż  jak dużo będą mieli miejsca w szafach i wszelkiego typu schowkach, jeśli kupią twoją rezydencję, zorganizuj więc szafy twojej rezydencji żeby uwypuklić tą zaletę . Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i wyczyść swoje szafy, aby otworzyć przestrzeń na półkach. Nabywcy domów na pewno docenią czyste, przestronne szafy, a Ty możesz zaoszczędzić czas podczas procesu przeprowadzki, jeśli zainteresowana strona zdecyduje się na zakup Twojej rezydencji.

Meble metalowe oraz szafki szkolne na stronie melmet.com.pl to najwyższa jakość i szybkość dostawy.

Nabywcy nieruchomości mają wiele obaw i problemów , zanim jeszcze wejdą do domu w celu jego potencjalnego zakupu , wszelkiego typu  opłaty za inspekcję domu i inne potencjalne opłaty które są nieodzowne przy tego typu transakcjach . Więc ty jako sprzedawca daj nabywcom domu powody do uśmiechu i radości , porządkując  swoją przestrzeń życiową i zwiększając swoje szanse na sprzedaż domu w krótkim czasie . Życzymy powodzenia

Nieruchomości we Francji sprawdź na : Immobilier Next-Immo

 • Dieta pudełkowa - dlaczego warto?
  Dieta pudełkowa - dlaczego warto?

  Życie w ciągłym pędzie, nadmiar obowiązków, a co za tym idzie - brakiem czasu na przygotowywanie własnych i zdrowych posiłków czasem graniczy z cudem. Zdrowemu odżywianiu nie sprzyja również rosnąca liczba fast foodów czy restauracji z jedzeniem.

  Written on środa, 08 luty 2023 17:07
 • Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?
  Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?

  Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęt zakupiony przez firmę na leasing. Zazwyczaj po zakończeniu umowy, która trwa do 3 lat, zostaje on ponownie wystawiony do sprzedaży przez leasingodawcę. Rzecz jasna taki sprzęt poleasingowy będzie dostępny w atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to wcale złego stanu urządzenia. Komputery przeważnie wykorzystywane są do prac biurowych i wiąże się to z niską eksploatacją tych urządzeń. Dlaczego warto wybrać poleasingowe laptopy?

  Written on wtorek, 07 luty 2023 16:24
 • Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?
  Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?

  Osoby prowadzące własną działalność muszą każdego dnia podejmować wiele istotnych i często dość ryzykownych decyzji dotyczących biznesu.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 17:42
 • Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty
  Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz w trakcie letniej, ciepłej pogody, sprawia dużo radości tym, którzy cenią sobie czas poświęcany na relaks ze swoimi bliskimi i znajomymi.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:54
 • Renomowana marka Pepe Jeans
  Renomowana marka Pepe Jeans

  Pepe Jeans to marka modowa obecna na rynku ponad 40 lat. Wypracowała sobie wysoką pozycję, dzięki ciekawym projektom. Ceniona jest za styl, najwyższą jakość produktów i szeroką ofertę ubrań, butów i dodatków.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:51
 • Jaką funkcję pełnią szafy BHP?
  Jaką funkcję pełnią szafy BHP?

  Chyba każdy doskonale zna to pojęcie. BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowy element, który obowiązuje we wszystkich zakładach i punktach usługowych, bez względu na to ilu zatrudnionych pracowników się w nim znajduje i jaką ma powierzchnię.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:55
 • Jak wybrać odpowiedniego dentystę?
  Jak wybrać odpowiedniego dentystę?

  Jak wybrać odpowiedniego dentystę, aby mieć pewność, że zapewnimy sobie dobrą opiekę stomatologiczną? Na co zwrócić uwagę, decydując się na wizytę w konkretnym gabinecie dentystycznym? Na pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:42