wtorek, 17 styczeń 2023 12:45

Pościele szyte z myślą o młodzieży

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
pościel dla młodzieży pościel dla młodzieży Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/-

To, jak wyglądają nasze domy i pokoje wiele o nas mówi. Na podstawie kolorów, czy motywów przewodnich danego pomieszczenia widzimy, czym dana osoba się interesuje. Pościel młodzieżowa bawełniana z konkretnym motywem podpowie nam, co dla nastolatka jest ważne i wokół czego krążą jego myśli.

Pościel młodzieżowa czarna może spodobać się pasjonatom muzyki rockowej, a z motywem kosmosu trafi w gusta czytelników science fiction. Poszewki, kołdry, a nawet prześcieradła pozwalają wprowadzić do sypialni barwne szaleństwo lub kolorystykę spokojną i stonowaną. Pościel młodzieżową warto wybierać pod kątem konkretnej osoby. Po pierwsze powinna być dobrej jakości, a po drugie jej motyw przewodni powinien być spójny z zainteresowaniami nastolatków.

Pościel młodzieżowa dobrej jakości

Pościel młodzieżowa musi być wykonana z dobrej i jakościowej bawełny. Dzięki temu produkt będzie trwały, a dziecko nie będzie się w nocy pocić. Dobrej jakości tkanina posłuży na wiele długich lat i nie będzie się niszczyła pod wpływem prania w wysokich temperaturach. W miarę możliwości warto szukać pościeli bawełnianej, która pochodzi ze zrównoważonych źródeł, a tym samym jej produkcja nie jest szkodliwa dla środowiska. Dobra pościel sprawia, że niechętnie opuszczamy łóżko. Kto z nas nie zna pięciominutowego dosypiania, włączania drzemki na budziku lub chowania się pod kołdrą i łudzenia się, że nikt nas nie znajdzie. Komplety pościeli dobrej jakości sprawiają, że nie chce się wychodzić z łóżka i nabiera się ochoty na dłuższe leżenie. Pościele młodzieżowe muszą być również ładne i dopasowane do zainteresowań użytkowników. Choć jakość jest ważna, to nie mniejszą rolę odgrywa wzór pościeli dostępnych na stronie sleepsize.com/pol_m_Posciel_Posciel-mlodziezowa-167.html. Jeśli spodoba się młodzieży, to będzie w niej chciała spać na okrągło. 

Pościel młodzieżowa szyta na miarę zainteresowań i pasji

Poszwy na poduszki i kołdry dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach. Za pośrednictwem tkaniny możemy sprawić, że do pokoju nastolatka wprowadzimy odcienie bieli, żywe i mocne kolory lub pastelowe barwy, takie jak odcienie różowego lub błękitnego. Z jednej strony w pokoju może zagościć kolorystyka jednolita, a z drugiej strony pościel młodzieżowa może wprowadzić totalne, barwne szaleństwo. Wybór należy do nas, a tak właściwie do naszych nastolatków. Bardzo popularny w ostatnim czasie jest motyw klocków lego i gier komputerowych. Motywy te są radosne i bardzo kolorowe. Jeśli pod naszym dachem rosną fani deskorolek, rolek lub wyczynowych rowerów, to również dla nich znajdziemy odpowiednie motywy na pościeli. Sportowe akcenty mogą być w wariancie czarno-białym lub kolorowym, nawiązującym do zachodów słońca oraz ciepłych, letnich wieczorów. Młodzieży przypadnie do gustu także pościel z nadrukiem zwierzęcym. Możemy wybrać pościel z motywem psów, kotów, jeży, koni, kotów, czy królików.

Pościel na czasie

Pościel może wyrażać młodzieżowe zainteresowania i odnosić się do bieżących wydarzeń. Współcześnie codzienność nastolatków w dużej mierze przeniosła się do świata wirtualnego. Młodzi nie rozstają się z telefonem, tabletem i komputerem. Właśnie dlatego miłośnikom nowych technologii może przypaść do gustu pościel z motywem smartphona. Ten telefon w rozmiarze pościeli może być świetnym pomysłem na prezent dla nastolatka pogrążonego w świecie online. Uśmiech na twarzy nastolatka może wywołać również tkanina z motywem emotikonek, tak popularnych w codziennych wiadomościach tekstowych. Wybierając pościel młodzieżową można również wziąć pod uwagę wzór przypominający rozmazane zdjęcie pełne niewyostrzonych pikseli. 

 • Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna
  Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna

  Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT doświadczył nieoczekiwanego zdarzenia, gdy piorun uderzył w maszynę nad Szczecinem. Incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem, a samolot musiał zawrócić do Warszawy.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 13:13
 • Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję
  Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję

  Tłumy Szczecinian przeszły ulicami miasta, by uczestniczyć w jubileuszowej, dwudziestej edycji Marszu dla Życia, wydarzeniu, które rokrocznie jednoczy społeczność w obronie najbardziej fundamentalnych wartości. Pod hasłem "Życie nie zna granic" uczestnicy wyruszyli z Jasnych Błoni, przechodząc trasę prowadzącą do szczecińskiej katedry. Za organizację odpowiadała Fundacja Małych Stópek, znana z licznych inicjatyw pro-life.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:01
 • Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji
  Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji

  Szczecińscy funkcjonariusze, działając na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa pedofilskie. Skazany, za którym wydano międzynarodowy list gończy, został odnaleziony i aresztowany po ponad roku poszukiwań. Jego przeszłość i działania stanowią przestrogę o ciągłej potrzebie czujności w obrębie społeczności.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 16:38
 • Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie
  Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

  W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42
 • Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu
  Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu

  Poranek 10 kwietnia na szczecińskim Krzekowie przyniósł mieszankę emocji na drodze, gdy kolizja z udziałem czterech pojazdów zakłóciła spokój ulicy Szerokiej. Około godziny 10 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z trzema osobówkami, tworząc krętą sztafetę metalu i frustracji. Na szczęście wszyscy kierowcy wyszli z tego incydentu bez większych obrażeń, a jeszcze większe szczęście, że wszyscy byli trzeźwi, minimalizując ryzyko poważniejszych konsekwencji.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 15:12
 • Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu
  Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu

  Odkryj, jak efektywna integracja nowych pracowników wpływa na sukces organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia, zwłaszcza z facylitacji, mogą ułatwić ten proces, budując silne, zaangażowane i produktywne zespoły.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 11:05
 • Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie
  Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

  Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37