wtorek, 07 marzec 2023 15:06

Dlaczego warto zorganizować wesele w górach?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Wesele w Szczyrku Wesele w Szczyrku pixabay

Góry, góry, góry… to dla wielu osób wręcz naturalne środowisko w którym najbardziej wypoczywają i najskuteczniej ładują swoje akumulatory. Weekendowe wypady w góry potrafią być skuteczną odskocznią od stresującego życia w mieście, dlatego tak dużo par spędza czas w Beskidach, Bieszczadach lub Tatrach.

 

Miłośnicy gór często marzą także o tym, aby góry stały się także miejscem, w którym powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Pomysł na wesele w górach jest coraz bardziej popularny za sprawą hoteli oferujących bardzo atrakcyjne warunki organizacji takich uroczystości. Dlaczego zatem warto zdecydować się na wesele w górach?

Wesele w szczyrku, czyli pomysł na ślub, który zachwyci wszystkich Waszych bliskich!

Wesele w Szczyrku brzmi jak spełnienie marzeń - piękne otoczenie przyrody, spokój, cisza, monumentalne góry oraz wszyscy bliscy świętujący razem uroczystość, która dla dwojga ludzi jest najważniejszym momentem ich życia. Górskie wesela mają swój urok i sprawiają, że coraz więcej osób marzy o takiej uroczystości, w takich okolicznościach.

Warto zaznaczyć, że wesele w górach cały czas kojarzy nam się z czymś wyjątkowo drogim i niedostępnym dla ogółu, a wcale tak nie jest! Dziś organizacja wesela w np. Szczyrku wcale nie jest jednoznaczna z wydaniem na taką uroczystość fortuny. Wiele lokali i hoteli oferuje swoje usługi weselne. W trakcie wyboru takiego miejsca trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników, które jednoznacznie wpływają na klimat takiego wesela.

Dobrym pomysłem jest kierowanie się opiniami osób, które były już na takim weselu w górach. Co więcej, można także zasięgnąć porady w sieci i sprawdzić rekomendacje na np. wizytówkach Google. Najlepiej jest oczywiście pojechać do takiego miejsca osobiście i samemu sprawdzić, czy dany lokal, restauracja lub hotel będą odpowiadały parze młodej i jej gościom.

Gdzie urządzić wesele w górach? Czym kierować się podczas wyboru lokalu?

Miejsce organizacji wesela w górach musi przede wszystkim kompleksowo podchodzić zarówno do gości weselnych, jak i do pary młodej. Odpowiednie menu, atrakcje weselne oraz możliwość noclegu, to zdecydowanie najważniejsze punkty na liście „must have” lokalu weselnego.

To właśnie z tego powodu największym zainteresowaniem pod kątem organizacji wesela, cieszą się górskie hotele. Świetnym przykładem takiego miejsca jest hotel Alpin. Oprócz osobistego koordynatora weselnego, doskonałego menu oraz atrakcji, hotel oferuje także nocleg dla gości gratis! Hotel ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zaś wesela organizują tu pary z całego kraju.