niedziela, 21 sierpień 2022 15:17

Filtry osmoza - idealny wybór do miejsca pracy i do domu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Filtry osmoza Filtry osmoza pixabay

Mówi się ostatnio bardzo dużo o tym, by woda była czysta i bogata w mikroskładniki, które nazywa się również minerałami. Jednak wiele osób zdaje sobie sprawę o nieczystości wody płynącej w kranie, dlatego decyduje się właśnie na to, by kupować wodę w sklepach.

A co, jeśli jest możliwość picia krystalicznie czystej wody prosto z kranu? Jest to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy i świetnie działa na ekologie naszej planety.

Jak to zrobić? Wystarczy zainwestować w filtry odwróconej osmozy, które idealnie oczyszczą wodę z bakterii i napełnią ją mikroelementami, będącymi niezbędnym składnikiem wody, dzięki której utrzymujemy nasz organizm w zdrowiu i dobrej kondycji.

Filtry osmoza – jak działają i gdzie się nadają?

Każdy kto posiada własną działalność i zatrudnia ludzi dobrze wie, że często problemem jest, by zapewnić wodę, gdyż trzeba jeździć do sklepu i kupować tą w butelkach. Jest to niemały wydatek, dlatego warto jest się zastanowić nad alternatywami, które pozwolą zaoszczędzić nieco pieniędzy. O jakich alternatywach mowa?

 Filtry osmoza, lub inaczej: filtry odwróconej osmozy. Czyszczą one wodę w kilku etapach ( w zależności od konkretnego modelu), dzięki czemu do kranu trafia już czysta i zdatna do picia woda. Wszystko jest oparte o innowacyjne technologie, które najpierw oczyszczają wodę ze wszelkich drobnoustrojów i bakterii, a następnie specjalna wkładka jonizująca i mineralizująca napełnia tę wodę właśnie tymi niezbędnymi elementami, bez których picie wody mijałoby się niemalże z celem. Filtry osmoza są więc idealnym rozwiązaniem w firmach, na magazynach i w biurach, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić na kupowaniu butelek wody mineralnej.

Firmy swoją drogą, jednak to właśnie do domu zazwyczaj kupuje się tego typu filtry. Jeśli chcesz dobrze zadbać o rodzinę, a jednocześnie zrezygnować z wody butelkowanej (która swoją drogą nie zawsze jest tak dobra), to najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie zainwestowanie w filtry osmozy. W zależności od modelu etapów filtrowania i mineralizowania może być nawet do siedmiu. Wszystko będzie więc zależne od tego, jakiego filtra będziesz potrzebować.

Ile kosztuje i jak zamontować filtr odwróconej osmozy?

Wszystkie elementy filtru znajdują się na orurowaniu bezpośrednio przed wylotem w kranie. Wszystko jest oczywiście zabudowane i widoczne są jedynie elementy pod zlewem. Montaż nie należy oczywiście do banalnych, dlatego najlepiej jest zatrudnić hydraulika, który zna się na rzeczy, lub jeśli ma się doświadczenie w tej materii, spróbować założyć ten filtr samemu. Jeśli chodzi o cenę, to trzeba pamiętać, że wszystko będzie zależało od modelu i ilości filtrów. RO3 RO5 itd, czyli Riverseosmosis, to liczba filtrów w zestawie, dlatego też trzeba zwrócić na to uwagę. Wszystkie sprawdzają się bardzo dobrze, jednak trzeba pamiętać, że im gorszej jakości woda znajduje się w rurach domowych, tym więcej filtracji będzie potrzebować, by być krystalicznie czysta.

Dlatego też zawsze można się skonsultować ze specjalistami z naszego sklepu, którzy doradzą, jaki rodzaj filtru odwróconej osmozy wybrać. Jeśli chodzi o cenę, to nie są to drogie produkty, patrząc na to, ile można dzięki nim zaoszczędzić. Zaczynają się od 430 zł, w wariancie pięciostopniowym, natomiast najdroższym zestawem będzie zestaw filtrów sześciostopniowych z mineralizatorem, pompą wspomagającą oraz stylowym kranikiem. Warto więc odwiedzić nasz sklep i zobaczyć, jakie produkty posiadamy.

 • Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?
  Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?

  Kalosze to wyjątkowe buty, które są szczególnie lubiany przez dzieci. Ze względu na to, że bywają ona kolorowe i atrakcyjna wizualnie, maluchy mogą świetnie się w nich bawić. Dodatkowo dzięki temu, że są one nieprzemakalne, zapewniają dużo frajdy podczas zabaw w deszczowe dni.

  Written on czwartek, 29 wrzesień 2022 08:42
 • Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej
  Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej

  Założenie kolczyków to wymagająca procedura. Dla prawidłowego gojenia się skóry istotna jest bowiem zarówno higiena samego zabiegu wykonania dziurek w uchu, jak i rodzaj noszonej biżuterii oraz sposób pielęgnacji miejsca, w którym noszony jest kolczyk.

  Written on wtorek, 27 wrzesień 2022 11:01
 • Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie
  Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie

  Szacuje się, że ponad jedna trzecia światowej populacji, cierpi na Zespół Suchego Oka (ZSO). Wśród osób noszących szkła kontaktowe, ten odsetek jest jeszcze wyższy, bo sięga aż trzech czwartych mieszkańców globu. Jeśli chodzi o Polskę, to z tym schorzeniem boryka się około 60% pacjentów zgłaszających się do poradni okulistycznych.

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 10:43
 • Pościel na każdą porę roku
  Pościel na każdą porę roku

  Obecnie w sklepach z tekstyliami domowymi można znaleźć wiele propozycji dotyczących pościeli

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 09:50
 • Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!
  Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!

  Rynek magazynowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Świadczone w jego ramach usługi przybierają różne formy. Jedną z nich jest wynajem magazynów samoobsługowych. Usługa ta powstała z myślą o osobach prywatnych oraz niedużych firmach.

  Written on środa, 21 wrzesień 2022 10:14
 • Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki
  Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

  Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:48
 • Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?
  Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy do pracy w opiece w Niemczech? Z pewnością towarzyszy Ci ekscytacja, ale też i spora dawka stresu.

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:44