niedziela, 21 sierpień 2022 15:17

Filtry osmoza - idealny wybór do miejsca pracy i do domu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Filtry osmoza Filtry osmoza pixabay

Mówi się ostatnio bardzo dużo o tym, by woda była czysta i bogata w mikroskładniki, które nazywa się również minerałami. Jednak wiele osób zdaje sobie sprawę o nieczystości wody płynącej w kranie, dlatego decyduje się właśnie na to, by kupować wodę w sklepach.

A co, jeśli jest możliwość picia krystalicznie czystej wody prosto z kranu? Jest to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy i świetnie działa na ekologie naszej planety.

Jak to zrobić? Wystarczy zainwestować w filtry odwróconej osmozy, które idealnie oczyszczą wodę z bakterii i napełnią ją mikroelementami, będącymi niezbędnym składnikiem wody, dzięki której utrzymujemy nasz organizm w zdrowiu i dobrej kondycji.

Filtry osmoza – jak działają i gdzie się nadają?

Każdy kto posiada własną działalność i zatrudnia ludzi dobrze wie, że często problemem jest, by zapewnić wodę, gdyż trzeba jeździć do sklepu i kupować tą w butelkach. Jest to niemały wydatek, dlatego warto jest się zastanowić nad alternatywami, które pozwolą zaoszczędzić nieco pieniędzy. O jakich alternatywach mowa?

 Filtry osmoza, lub inaczej: filtry odwróconej osmozy. Czyszczą one wodę w kilku etapach ( w zależności od konkretnego modelu), dzięki czemu do kranu trafia już czysta i zdatna do picia woda. Wszystko jest oparte o innowacyjne technologie, które najpierw oczyszczają wodę ze wszelkich drobnoustrojów i bakterii, a następnie specjalna wkładka jonizująca i mineralizująca napełnia tę wodę właśnie tymi niezbędnymi elementami, bez których picie wody mijałoby się niemalże z celem. Filtry osmoza są więc idealnym rozwiązaniem w firmach, na magazynach i w biurach, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić na kupowaniu butelek wody mineralnej.

Firmy swoją drogą, jednak to właśnie do domu zazwyczaj kupuje się tego typu filtry. Jeśli chcesz dobrze zadbać o rodzinę, a jednocześnie zrezygnować z wody butelkowanej (która swoją drogą nie zawsze jest tak dobra), to najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie zainwestowanie w filtry osmozy. W zależności od modelu etapów filtrowania i mineralizowania może być nawet do siedmiu. Wszystko będzie więc zależne od tego, jakiego filtra będziesz potrzebować.

Ile kosztuje i jak zamontować filtr odwróconej osmozy?

Wszystkie elementy filtru znajdują się na orurowaniu bezpośrednio przed wylotem w kranie. Wszystko jest oczywiście zabudowane i widoczne są jedynie elementy pod zlewem. Montaż nie należy oczywiście do banalnych, dlatego najlepiej jest zatrudnić hydraulika, który zna się na rzeczy, lub jeśli ma się doświadczenie w tej materii, spróbować założyć ten filtr samemu. Jeśli chodzi o cenę, to trzeba pamiętać, że wszystko będzie zależało od modelu i ilości filtrów. RO3 RO5 itd, czyli Riverseosmosis, to liczba filtrów w zestawie, dlatego też trzeba zwrócić na to uwagę. Wszystkie sprawdzają się bardzo dobrze, jednak trzeba pamiętać, że im gorszej jakości woda znajduje się w rurach domowych, tym więcej filtracji będzie potrzebować, by być krystalicznie czysta.

Dlatego też zawsze można się skonsultować ze specjalistami z naszego sklepu, którzy doradzą, jaki rodzaj filtru odwróconej osmozy wybrać. Jeśli chodzi o cenę, to nie są to drogie produkty, patrząc na to, ile można dzięki nim zaoszczędzić. Zaczynają się od 430 zł, w wariancie pięciostopniowym, natomiast najdroższym zestawem będzie zestaw filtrów sześciostopniowych z mineralizatorem, pompą wspomagającą oraz stylowym kranikiem. Warto więc odwiedzić nasz sklep i zobaczyć, jakie produkty posiadamy.

 • Dieta pudełkowa - dlaczego warto?
  Dieta pudełkowa - dlaczego warto?

  Życie w ciągłym pędzie, nadmiar obowiązków, a co za tym idzie - brakiem czasu na przygotowywanie własnych i zdrowych posiłków czasem graniczy z cudem. Zdrowemu odżywianiu nie sprzyja również rosnąca liczba fast foodów czy restauracji z jedzeniem.

  Written on środa, 08 luty 2023 17:07
 • Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?
  Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?

  Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęt zakupiony przez firmę na leasing. Zazwyczaj po zakończeniu umowy, która trwa do 3 lat, zostaje on ponownie wystawiony do sprzedaży przez leasingodawcę. Rzecz jasna taki sprzęt poleasingowy będzie dostępny w atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to wcale złego stanu urządzenia. Komputery przeważnie wykorzystywane są do prac biurowych i wiąże się to z niską eksploatacją tych urządzeń. Dlaczego warto wybrać poleasingowe laptopy?

  Written on wtorek, 07 luty 2023 16:24
 • Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?
  Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?

  Osoby prowadzące własną działalność muszą każdego dnia podejmować wiele istotnych i często dość ryzykownych decyzji dotyczących biznesu.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 17:42
 • Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty
  Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz w trakcie letniej, ciepłej pogody, sprawia dużo radości tym, którzy cenią sobie czas poświęcany na relaks ze swoimi bliskimi i znajomymi.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:54
 • Renomowana marka Pepe Jeans
  Renomowana marka Pepe Jeans

  Pepe Jeans to marka modowa obecna na rynku ponad 40 lat. Wypracowała sobie wysoką pozycję, dzięki ciekawym projektom. Ceniona jest za styl, najwyższą jakość produktów i szeroką ofertę ubrań, butów i dodatków.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:51
 • Jaką funkcję pełnią szafy BHP?
  Jaką funkcję pełnią szafy BHP?

  Chyba każdy doskonale zna to pojęcie. BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowy element, który obowiązuje we wszystkich zakładach i punktach usługowych, bez względu na to ilu zatrudnionych pracowników się w nim znajduje i jaką ma powierzchnię.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:55
 • Jak wybrać odpowiedniego dentystę?
  Jak wybrać odpowiedniego dentystę?

  Jak wybrać odpowiedniego dentystę, aby mieć pewność, że zapewnimy sobie dobrą opiekę stomatologiczną? Na co zwrócić uwagę, decydując się na wizytę w konkretnym gabinecie dentystycznym? Na pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:42