sobota, 24 czerwiec 2023 13:53

Wybieramy hipoalergiczną biżuterię na lato

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Blomdahl Blomdahl mat.prasowe

Ostatnim etapem pakowania na plażę jest dla Ciebie wybór odpowiedniej biżuterii? Świetnie! Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Doskonale wiemy, jakie ozdoby będą modne tego sezonu w nadmorskich kurortach i które rodzaje są odporne na słońce, słoną wodę i piasek. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, jakie zalety ma biżuteria hipoalergiczna. Jej atuty przekonały do siebie już wiele osób, w tym te, które zmagają się z alergią kontaktową na metale, a także rodziców małych dzieci.

 

Na plażowy wypoczynek wybierz sprawdzoną biżuterię wykonaną z tytanu lub plastiku medycznego

Zauważasz u siebie objawy, które mogą wskazywać na alergię w związku z zakładaniem popularnej biżuterii z drogich kruszców? Jeżeli na Twojej skórze od czasu do czasu w miejscu zetknięcia się ozdób ze skórą pojawia się wysypka, zaczerwienienie lub świąd, wiedz, że może to świadczyć o uczuleniu na niektóre metale. Do najczęściej alergizujących substancji zaliczają się złoto, kadm, srebro, nikiel i pallad. W przypadku uczulenia konieczne jest zatem odłożenie popularnych wyrobów jubilerskich i zakładanie wyłącznie tych, które w swoim składzie nie zawierają wcześniej wymienionych pierwiastków. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z bogatej oferty marki Blomdahl, która proponuje produkty wykonane z plastiku lub tytanu medycznego. Ozdoby tego producenta nie tylko są bezpieczne i przyjazne dla skóry, ale również pięknie się prezentują.

Proponujemy postawić w czasie plażowego wypoczynku na lekkie formy kolczyków, bransoletek i naszyjników. Modne będą cienkie łańcuszki, delikatne i jasne kolczyki, a także błyszczące bransoletki na kostkę tuż nad stopą.

Biżuteria hipoalergiczna — dlaczego doskonale sprawdzi się na plaży?

Tytanowe i plastikowe wyroby często stosowane są podczas piercing uszy ze względu na ich bezpieczeństwo. Są również świetnym wyborem na plaże, ponieważ są trwałe, odporne na zarysowania i nie tracą koloru pod wpływem promieni słonecznych. To bardzo ważne, ponieważ wiele osób, które na wakacjach zakładają zwykłą biżuterię, uskarża się, że po powrocie do domu, muszą niektóre ozdoby wyrzucić ze względu na utratę ich właściwości pod wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych. Z biżuterią hipoalergiczną nie ma takich obaw! Tytan nawet po powrocie z gorących krajów i bardzo słonych wód wygląda dokładnie tak samo, jak w dniu kupna. Nie zastanawiaj się zatem zbyt długo i spakuj do swojej walizki biżuterię marki Blomdahl!

Piercing ucha tuż przed wyjazdem na plażę? Czemu nie?!

Chcesz efektownie wyglądać na plaży i błyszczeć wśród tłumu turystów, ale do tej pory unikałaś jak ognia piercing uszy? Nic straconego! Mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której bezpiecznie i bez komplikacji wykonasz piercing ucha na ostatnią chwilę. Skorzystaj z nowatorskiego i bezpiecznego systemu przekłuwania uszu metodą Blomdahl i ciesz się pięknymi kolczykami podczas najbliższej wyprawy nad morze.

Wybierz sprawdzony salon i zapytaj, czy oferuje zabieg właśnie tym systemem. Jeżeli tak, nie zastanawiaj się zbyt długo i wykonaj w nim piercing ucha. Podczas takiego zabiegu, będziesz mieć założone hipoalergiczne kolczyki, które doskonale sprawdzą się na plaży. Samo przekłucie trwa dosłownie kilka chwil i za jednym kliknięciem będziesz cieszyć się kolczykami umieszczonymi w obu uszach. Wszystkie kluczowe elementy aparatu do zakładania kolczyków są sterylne, dlatego nie ma obawy, że rany będą się źle goić lub zostaną nadkażone.

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Ci wybór idealnej biżuterii na plażę. Skorzystaj z powyższych wskazówek i ciesz się udaną i kompletną stylizacją podczas wakacji.