czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42

Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kłótnia na dworcu PKP Kłótnia na dworcu PKP fot: pixabay

W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

 

Kłótnia przy dworcu PKP

Mężczyzna, według relacji świadków, prowokował i zaczepiał grupę osób, z którymi w końcu doszło do eskalacji napięcia. Większość uczestników awantury była pod wpływem alkoholu, co dodatkowo podgrzało atmosferę. Policja, otrzymawszy zgłoszenie o zajściu, interweniowała na miejscu, a 30-latek, który doznał poważnego urazu głowy, został przetransportowany do szpitala.

Reakcja służb i postępowanie

Anna Gembala z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie potwierdziła incydent oraz informacje o stanie zdrowia poszkodowanego. Natalia Dorochowicz z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego przekazała, że mężczyzna był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Policja prowadzi teraz postępowanie, starając się ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia, przesłuchiwać świadków oraz analizować nagrania z monitoringu. Dopiero po zebraniu niezbędnych informacji możliwe będzie podjęcie dalszych kroków w tej sprawie.

Pomimo zakończenia interwencji służb i przewiezienia poszkodowanego do szpitala, śledztwo wciąż trwa. Policja wraz z innymi instytucjami zajmuje się ustaleniem pełnego obrazu wydarzeń oraz identyfikacją wszystkich zaangażowanych osób. Oczekuje się, że szczegółowe śledztwo pozwoli na podjęcie dalszych działań mających na celu zapobieżenie podobnym incydentom w przyszłości oraz ukaranie winnych.

źródło: tvn24.pl