środa, 19 październik 2022 10:51

Jak podziękować rodzicom w dniu ślubu?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
prezenty dla rodziców prezenty dla rodziców pixabay

Zawarcie związku małżeńskiego to piękny moment, który przeżywają nie tylko państwo młodzi, ale również ich rodzice.

Jest to idealny moment, aby docenić rodziców i podziękować im za trud wychowania, a także często za wsparcie podczas przygotowań do ślubu i wesela. Idealną formą podziękowania będzie właściwie dobrany prezent. Sprawdź nasze propozycje prezentów dla rodziców na ślub.

Prezenty na każdą kieszeń

Nie trzeba wydawać fortuny, aby sprawić rodzicom przyjemność i podarować spersonalizowany prezent. Dlatego zestawienie warto rozpocząć od prezentów niewymagających wielkiego nakładu finansowego.

Kosz prezentowy

Warto pomyśleć o przygotowaniu spersonalizowanego kosza prezentowego, w którym rodzice znajdą masę przyjemności. Oczywiście prezent może być zapakowany w inne estetyczne opakowanie. Co warto włożyć do kosza? Mogą to być:

  • alkohol,
  • słodycze,
  • kawa,
  • herbata,
  • konfitury,
  • zestaw filiżanek,
  • miód,
  • a nawet książka!

Album ze zdjęciami

Dobrym pomysłem na prezent jest stworzenie personalizowanego albumu ze zdjęciami, które będzie przedstawiał najlepsze momenty z Waszej przeszłości. Warto tam dodać stare zdjęcia rodziców, a także ujęcia z dzieciństwa. Pamiętaj, że album w postaci książki to wartościowa pamiątka, która przetrwa lata, a zdjęcia w postaci papierowej są bardziej wartościowe niż te na ekranach telefonów czy komputerów - https://pracowniaslubnabloom.pl/collections/prezenty-dla-rodzicow.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Pięknym prezentem, który z pewnością ucieszy rodziców będzie zmontowanie filmu z podziękowaniami. Film może zawierać nagrania z ważnych momentów z przeszłości, z młodości rodziców, a także z Twojego dzieciństwa. Takim prezentem wzruszysz nie tylko rodziców, ale również gości weselnych. Jeżeli wolisz dyskrecję, możesz podarować film zgrany na pendrive.

Prezenty wymagające większego budżetu

Jeżeli dysponujesz większym budżetem warto rozważyć poniższe propozycje, aby podarowany prezent zapadł na zawsze w pamięci rodziców.

Grawerowana biżuteria

Biżuteria to luksusowy podarunek, którym można obdarować nie tylko płeć żeńską. Świetnym pomysłem jest podarowanie mamie i teściowej grawerowanej, personalizowanej bransoletki. Natomiast dla taty i teścia możesz zakupić eleganckie spinki do mankietów z miłymi słowami podziękowania. Zegarek tez będzie dobrym pomysłem.

Voucher do SPA lub na wakacyjny wyjazd

Chcesz sprawić, żeby rodzice odpoczęli od trudów codzienności? Coś na co często sami sobie nie pozwalają? Idealnym prezentem będzie voucher do SPA, w którym będą mogli się zrelaksować i odpocząć. Masz większy budżet? Może warto zakupić wycieczkę zorganizowaną w jakieś wyjątkowe miejsce w Polsce lub zagranicą? Pamiętaj, że zarówno voucher,  jak i wycieczka powinny mieć nieograniczony termin do wykorzystania, aby nie pokrzyżować rodzicom żadnych planów.

Więcej na stronie: https://pracowniaslubnabloom.pl