poniedziałek, 23 październik 2023 16:25

Planujesz romantyczny wyjazd dwoje? Zrelaksujcie się w hotelu ze spa na Mazurach!

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Mazury dla dwojga Mazury dla dwojga mat. prasowe

Chcesz spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie drugiej połówki? Wspólny relaks w bajkowych okolicznościach przyrody pozwoli Wam zapomnieć o codziennych problemach. Zobacz, jak wiele atrakcji ma do zaoferowania luksusowy hotel SPA Mazury.

 

Weekend z drugą połówką nad mazurskim jeziorem

Czy wiesz, jak pięknie i romantyczne mogą być Mazury? Długie spacery po okolicznych lasach, wspólne podziwianie zachodu słońca na pomoście, wycieczki rowerowe, a wieczorem zmysłowa kąpiel w jacuzzi na wyłączność. Zrelaksujcie się w eleganckim domku z zachwycającym widokiem na jezioro. Wszechobecny spokój i bliskość natury sprawią, że wszystkie napięcia odejdą, a Wasza więź stanie się jeszcze silniejsza. Urlop w otoczeniu natury i niczym niezmącona radość to wszystko, czego potrzebują zakochani. Każdemu z nas należy się chwila luksusu - w końcu Ty i Twoja druga połówka zasługujecie na wszystko, co najlepsze!

Mazury dla dwojga - odpoczynek dla ciała i duszy

Czego potrzebują zakochani? Tak naprawdę tylko siebie nawzajem! Wspólny wypoczynek powinien stanowić dobrą okazję, by jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Zabierz ukochaną osobę do luksusowego SPA, gdzie wspólnie poddacie się wspaniałym zabiegom.

Zakochani chętnie zrelaksują się podczas:

 • masażu kamieniami,

 • masażu bańką chińską,

 • rytuału czekoladowego,

 • refleksologii,

 • wspólnych chwil w saunie i jacuzzi.

Jesteście miłośnikami kąpieli wodnych? W ciepłe dni możecie wybrać się nad brzeg jeziora, a gdy pogoda nie rozpieszcza, odpoczniecie w klimatycznym SPA. Mazury dla dwojga to wyjątkowa okazja, by chociaż przez chwilę nie myśleć o stresującej codzienności. Wspólny relaks przy świetle świec będzie cudownym doświadczeniem dla obu partnerów.

Zaręczyny lub rocznica ślubu? Zadbaj o odpowiednią oprawę i wybierz hotel SPA Mazury!

Planujesz romantyczne zaręczyny? A może chcesz spędzić niezapomnianą rocznicę? Wyjątkowe chwile najlepiej spędzić w cudownym hotelu SPA Mazury. Zaskocz drugą połówkę i zorganizuj niezwykły weekend dla dwojga. Rozkoszujcie się swoim towarzystwem podczas uroczystej kolacji i świętujcie Wasz wielki dzień przy lampce dobrego szampana. Wspólny wieczór wśród płatków róż i w blasku świec z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo. Kiedy emocje już opadną, możecie zjeść śniadanie na pięknym tarasie z widokiem na jezioro lub zamówić posiłek do pokoju. Wypoczynek na Mazurach będzie niezapomnianą przygodą - radości, wzruszenia i uniesienia w towarzystwie bajkowej przyrody to doskonała okazja, by łączące Was uczucie ponownie rozkwitło.

 • Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna
  Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna

  Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT doświadczył nieoczekiwanego zdarzenia, gdy piorun uderzył w maszynę nad Szczecinem. Incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem, a samolot musiał zawrócić do Warszawy.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 13:13
 • Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję
  Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję

  Tłumy Szczecinian przeszły ulicami miasta, by uczestniczyć w jubileuszowej, dwudziestej edycji Marszu dla Życia, wydarzeniu, które rokrocznie jednoczy społeczność w obronie najbardziej fundamentalnych wartości. Pod hasłem "Życie nie zna granic" uczestnicy wyruszyli z Jasnych Błoni, przechodząc trasę prowadzącą do szczecińskiej katedry. Za organizację odpowiadała Fundacja Małych Stópek, znana z licznych inicjatyw pro-life.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:01
 • Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji
  Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji

  Szczecińscy funkcjonariusze, działając na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa pedofilskie. Skazany, za którym wydano międzynarodowy list gończy, został odnaleziony i aresztowany po ponad roku poszukiwań. Jego przeszłość i działania stanowią przestrogę o ciągłej potrzebie czujności w obrębie społeczności.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 16:38
 • Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie
  Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

  W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42
 • Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu
  Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu

  Poranek 10 kwietnia na szczecińskim Krzekowie przyniósł mieszankę emocji na drodze, gdy kolizja z udziałem czterech pojazdów zakłóciła spokój ulicy Szerokiej. Około godziny 10 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z trzema osobówkami, tworząc krętą sztafetę metalu i frustracji. Na szczęście wszyscy kierowcy wyszli z tego incydentu bez większych obrażeń, a jeszcze większe szczęście, że wszyscy byli trzeźwi, minimalizując ryzyko poważniejszych konsekwencji.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 15:12
 • Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu
  Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu

  Odkryj, jak efektywna integracja nowych pracowników wpływa na sukces organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia, zwłaszcza z facylitacji, mogą ułatwić ten proces, budując silne, zaangażowane i produktywne zespoły.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 11:05
 • Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie
  Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

  Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37