piątek, 27 styczeń 2023 16:52

Darmowy program do warsztatu samochodowego

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
darmowy program do warsztatu samochodowego darmowy program do warsztatu samochodowego pixabay

Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy, powinieneś sprawdzić darmowy program do warsztatu samochodowego. To świetne urządzenie dla wszystkich prowadzących samochodowy biznes. Program pozwala na to, aby naprawdę usprawnić działanie warsztatu. Program ten został stworzony w oparciu o chmurę, można więc określić to jako w pełni zautomatyzowaną aplikację do zarządzania warsztatem.

Z jednego miejsca, a właściwie z każdego miejsca, ale jednego urządzenia możesz zarządzać całą firmą - pracownikami, zleceniami, pod ręką masz faktury zakupowe, dokumenty handlowe, bazy pojazdów i wiele więcej. Cały program dzieli się na kilka modułów, które ułatwiają pracę. Te moduły to: 

 • zlecenia i wycena, 
 • baza pojazdów, 
 • wygodny terminarz, 
 • zintegrowany magazyn, 
 • import towarów, 
 • powiadomienia dla klientów, 
 • faktury i paragony, 
 • panel dla pracowników, 
 • raporty i zestawienia. 

Funkcje dostępne w każdym z powyższych modułów znacznie ułatwiają wykonywanie najważniejszych czynności związanych z zarządzaniem firmą. W najnowszej wersji można korzystać z dostępnych szablonów, wzoru dokumentów i niezbędnych pism. Zarządzanie warsztatem jeszcze nigdy nie było takie proste.

Program do obsługi warsztatu samochodowego

Jedną z najważniejszych rzeczy w relacji mechanik-klient zdecydowanie jest przyjęcie zlecenia naprawy i jej wycena. To często te dwa czynniki decydują, czy nawiążemy współpracę. W programie utworzenie zlecenia oraz wyceny jest banalnie proste. Dostępne są gotowe szablony kosztorysu wyceny, które można uzupełnić nawet przy użyciu telefonu, w dosłownie kilka minut. Taki kosztorys można od razu wysłać klientowi - SMS-em lub mailem. Często klienci telefonują dopytać, jak idzie naprawa, a my nie pamiętamy, które to dokładnie auto. Przy dużej ilości zleceń, jest to trudne do ogarnięcia. Z pomocą programu i dostępnej wyszukiwarki możemy szybko znaleźć interesujący nas pojazd, a tam znajdziemy informacje o statusie naprawy i wszystkich najważniejszych kwestiach. 

Baza pojazdów dostępna w programie daje możliwość na dodanie nowego samochodu, przyjętego na warsztat z pomocą kilku kliknięć. Wystarczy do tego numer VIN pojazdu, numer rejestracyjny, bądź numer AZTEC. Dzięki temu wszystkie pojazdy mamy usystematyzowane  w przejrzystej bazie danych. Po dodaniu koniecznego numeru, program resztę ważnych danych ustala sam. Uzupełnia najważniejsze pola związane z naprawianym pojazdem.

Dużym ułatwieniem jest usystematyzowany, wygodny terminarz do którego może mieć dostęp zarówno właściciel warsztatu, jak i pracownicy. Dzięki temu wszyscy są na bieżąco z listą zadań do wykonania. Można przejrzeć cały plan dnia, tygodnia, jak i miesiąca oraz zaplanować pracę wszystkich na kolejne dni. Można także dodać nowe stanowiska pracy i zlecenia. Dodatkowo, w prosty sposób można przydzielać zadania mechanikom oraz sprawdzać obłożenie stanowisk oraz pracowników. Oszczędza to wiele czasu, które trzeba poświęcić na wykonywanie telefonów do każdego z mechaników, aby dowiedzieć się, czy na przykład mają czas na kolejną naprawę. 

Zintegrowany magazyn to świetna funkcja, która pozwala na sprawne sprawdzenie stanu części zamiennych, które posiadamy w warsztacie, a także ich rezerwację na rzecz konkretnych napraw. Po każdym zakończeniu zlecenia, stany magazynowe są automatycznie aktualizowane, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z zawartością naszego magazynu. To ogromne ułatwienie, ponieważ dzięki bieżącym informacjom nie musimy martwić się o stan magazynu i dostępność potrzebnych części. Zachęcamy do skorzystania z programu do warsztatu samochodowego, który ułatwia jego prowadzenie właściwie na każdej płaszczyźnie.

 

 • Kurtki jesienne damskie propozycje na sezon 2023
  Kurtki jesienne damskie propozycje na sezon 2023

  Kurtki jesienne damskie to nieodzowny element garderoby każdej kobiety, która ceni sobie styl i komfort w chłodniejsze dni. Kurtki jesienne damskie mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak bawełna, wełna, skóra, poliester czy nylon. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego warto dopasować kurtkę do swoich potrzeb i upodobań.

  Written on środa, 20 wrzesień 2023 18:34
 • Skuteczna integracja pracowników- fundament trwałego sukcesu
  Skuteczna integracja pracowników- fundament trwałego sukcesu

  Integracja w firmie, jest jednym z najważniejszych elementów, które mają nieoceniony wpływ na przyszły sukces firmy. Integracja pracowników, to nie tylko budowanie relacji zawodowych, ale także tworzenie przestrzeni, w której różnorodność, indywidualne zdolności, wiedza i doświadczenie, wspólnie tworzą harmonijną całość. To klucz do tworzenia zespołu zdolnego do realizacji wspólnych celów!

  Written on środa, 20 wrzesień 2023 14:57
 • Above The Line – jak ATL marketing podnosi świadomość marki?
  Above The Line – jak ATL marketing podnosi świadomość marki?

  Przedsiębiorcy na co dzień stosują strategie marketingowe, dzięki którym promują produkty i marki. Popularnym sposobem jest wzmocnienie pozycji marki poprzez dotarcie do dużej liczby odbiorców z pomocą środków masowego przekazu. Jakie zalety ma ATL marketing? Sprawdź, dlaczego warto postawić na masowe kampanie reklamowe.

  Written on poniedziałek, 18 wrzesień 2023 17:50
 • Materac 90x190 dla Dziecka w Szkole Podstawowej - Klucz do Zdrowego Snu i Rozwoju
  Materac 90x190 dla Dziecka w Szkole Podstawowej - Klucz do Zdrowego Snu i Rozwoju

  Sen odgrywa kluczową rolę w rozwoju dzieci i ma wpływ na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Dla dzieci w wieku szkolnym ważne jest, aby zapewnić im odpowiedni komfort podczas snu, aby mogły w pełni odprężyć się i regenerować po dniu pełnym nauki i zabawy. Wybór odpowiedniego materaca jest zatem niezwykle istotny.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 11:07
 • Klucze do sukcesu w biznesie: marketing i specjalizacja w erze cyfrowej
  Klucze do sukcesu w biznesie: marketing i specjalizacja w erze cyfrowej

  Współczesny świat biznesu jest miejscem pełnym wyzwań i możliwości. W coraz bardziej zglobalizowanym i cyfrowym środowisku sukces osiągają ci przedsiębiorcy, którzy potrafią łączyć różnorodne kompetencje. Z jednej strony, znaczenie ma agencja social media, która pozwala budować silną obecność w sieci i komunikować się z klientami. Z drugiej, szczegółowe umiejętności, takie jak montaż elewacji wentylowanych, które odpowiadają na konkretne potrzeby rynku.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 08:07
 • Dlaczego depilacja laserowa jest dziś tak bardzo popularna?
  Dlaczego depilacja laserowa jest dziś tak bardzo popularna?

  Laserowa depilacja to rewolucyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących trwałego rozwiązania problemu niechcianych włosków. Dlaczego więc ta metoda zdobywa serca pacjentów na całym świecie? W tym artykule przyjrzymy się głównym powodom, dla których laserowa depilacja jest dziś tak bardzo popularna.

  Written on wtorek, 05 wrzesień 2023 12:43
 • Diamon-service.eu - profesjonalne narzędzia dla glazurników
  Diamon-service.eu - profesjonalne narzędzia dla glazurników

  Poznaj firmę diamond-service.eu

  Written on środa, 23 sierpień 2023 14:54