czwartek, 11 sierpień 2022 08:06

Dlaczego biurko regulowane to świetne rozwiązanie dla naszych pleców?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
biurko z regulacją wysokości biurko z regulacją wysokości Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Niezależnie od tego, czy pracujemy w domowym biurze czy w biurze naszej firmy, wykonując codziennie prace biurowe przez 8 godzin nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak pozycja siedząca jest szkodliwa dla naszego kręgosłupa.

Dlatego dobrze jest zainwestować w biurko z regulacją wysokości, które pomoże nam w dbaniu o stan naszego zdrowia. Dzięki regulacji wysokości możemy zmienić pozycję i z pozycji siedzącej szybko przenieść się do pozycji stojącej, co pozwoli naszemu kręgosłupowi na odpoczynek, a w dłuższej perspektywie wyjdzie to naszemu organizmowi na dobre.

Przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się:

  • biurko z regulacją wysokości - gdzie można kupić
  • jak wybrać odpowiedni dla nas stelaż biurka
  • czy oprócz biurka regulowanego można kupić jeszcze inne sprzęty biurowe z regulacją
  • dlaczego warto zwrócić uwagę na biurko regulowane firmy Fly-Desk.com

Ergonomiczne sprzęty biurowe to doskonałe rozwiązanie zarówno do domowego biura, jak i do wielkiego biura dużej firmy. Dzięki regulacji wysokości możemy śmiało dbać o nasz kręgosłup, a pracownicy będą czuli się lepiej w trakcie pracy. Zmiana pozycji pozwala nam na odpoczynek i lepsze samopoczucie, co w długiej perspektywie pozwala na lepsze skupienie się na tym, jakie mamy obowiązki w pracy i będziemy wykonywać jej po prostu szybciej.

Ergonomiczne meble biurowe - zainwestuj w biurko regulowane

Biurko regulowane z blatem ergonomicznym to doskonałe rozwiązanie ze względu na to, że możemy dzięki temu zmienić postawę naszego ciała, a to pozwala naszemu kręgosłupowi odpocząć. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych wymiarach. Szybko dopasujemy je zarówno do małego domowego biura jak i do wielkiego biura dużego koncernu. Dodatkowo biurka są konstruowane w taki sposób, aby dostosować je do potrzeb różnych pracowników, nie tylko zwykłych pracowników biurowych którzy potrzebują prostych biurek, ale także dla tych którzy potrzebują więcej elementów w swoim biurowym kącie, na przykład dla osób które potrzebują 2 monitorów oraz innych sprzętów biurowych.

Dzięki różnym konstrukcjom biurka regulowane sprawdzają się w różnych branżach i dla różnych pracowników. Każdy wtedy może doskonale wykonywać swoje obowiązki, a jednocześnie zmieniać pozycję ciała w trakcie pracy. Dodatkowo biurka z blatem ergonomicznym wykonywane są w różnej stylistyce i można dopasować je do różnego typu aranżacji wnętrza biurowego. Do biurek regulowanych dostępne są dodatkowe szafki i nadstawki oraz szafki na kółkach, które idealnie wpasowują się w całość biurowego designu. Biurka wykonane są z płyty wiórowej lub płyty MDF okleinowanej folią, a brzegi blatu wyprofilowane. Biurka mogą posiadać również kilka dodatkowych funkcji - wbudowaną ładowarkę indukcyjną, wyświetlacz wysokości, a w blacie otwór do przełożenia kabli i na gniazdko elektryczne i USB do ładowania telefonu komórkowego.

Najdroższym i najwygodniejszym rozwiązaniem są biurka regulowane elektrycznie. Produktem pośrednim, który kosztuje troszkę mniej jest biurko podnoszone ręcznie, gdzie cały stelaż podnosimy przy pomocy dźwigni, a nie z pomocą panelu sterowania. Biurka mają różny zakres regulacji wysokości. Niektórzy sprzedawcy oferują różne modele, np. biurko elektryczne normal, czy wyróżnione biurko premium, które różnią się cenowo, pod kątem wykorzystanych materiałów, ale posiadają zbliżone funkcjonalności. Dlatego warto dokładnie sprawdzić ofertę, aby znaleźć najbardziej dla nas odpowiednie.

Biurko elektryczne, stelaż regulowany, czy to wszystko na co mogę liczyć?

 Producenci ergonomicznych mebli biurowych prześcigają się w poszerzaniu swojej oferty. Dzięki temu dostępne na rynku są nie tylko biurka regulowane, ale także regulowane stołki biurowe, krzesła biurowe i fotele biurowe. Dzięki temu możemy zakupić pełen pakiet mebli biurowych, które zapewnią nam maksymalny komfort pracy. Fotele biurowe oraz stołki, krzesła biurowe, każdy z nas może wybrać taki model krzesła regulowanego jakie odpowiada jego trybowi pracy. Dodatkowo warto pamiętać, że krzesła te są przystosowane zarówno dla pracowników pracujących jako zwykli pracownicy biurowi, ale także świetnie sprawdzą się dla informatyków czy inżynierów, którzy potrzebują spędzić przy biurku bardzo wiele czasu. Co ważne, ceny ergonomicznych mebli biurowych nie są wysokie i bez trudności można zamówić je nawet w sklepie online w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Dlaczego warto biurko z regulacją wysokości Fly-Desk.com?

Poszukując biurko regulowane do pracy na stojąco warto zapoznać się z ofertą firmy Fly-Desk.com. Ich biurko regulowane elektrycznie spełnia wymogi wymagających klientów. Stelaż pracuje płynnie, konstrukcja biurka jest elegancka i praktyczna - posiada ergonomiczne wcięcie pod odpowiednim kątem, dzięki czemu podczas pracy nie odczujemy niewygodnego kantu blatu. Stelaż biurka z regulacja wysokości posiada możliwość zamontowania ramienia podtrzymującego monitor, co zadowoli wymagających klientów. Panel sterowania blatem ergonomicznym jest łatwo dostępny, dzięki czemu szybko przekształcimy biurko do pracy stojącej w zwykłe biurko. Blat cechuje wysokiej jakości materiał wykonania. Do wyboru mamy różny kształt biurka i wymiar, dzięki czemu każdy może wybrać blat o komforcie pracy odpowiednim do potrzeb.

Biurko to idealnie nadaje się zarówno do dużych biur, jak i świetnie sprawdza się w pracowniach freelancerów. Jeżeli masz wątpliwości czy znalazłeś biurko dla siebie, lub po prostu masz pytania - zadzwoń lub napisz do producentów, na pewno coś doradzą.