wtorek, 30 maj 2023 10:03

Fotobudka 360 - Idealna atrakcja na Twoją imprezę!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Foto budka 360 Foto budka 360 mat.prasowe

Jest to nieszablonowy sprzęt do nagrywania krótkich, zazwyczaj śmiesznych filmików z podkładem muzycznym. Obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Stajemy na okrągłej platformie, wcześniej dobierając zabawne gadżety ze stolika obok. Następnie wykonujemy różne miny, ruchy, itd. a obrotowe ramie kręcąc się wokół nagrywa całość za pomocą smartphone z aplikacją.

Aplikacja pozwala na wysyłanie filmików w czasie rzeczywistym uczestnikom zabawy. Dodatkowym atutem takiej aplikacji jest możliwość personalizacji filmików, dodania podkładu muzycznego, nakładek oraz tworzenia np. boomerangów.

Foto budka 360 na jaki rodzaj imprezy?

Foto budka 360 jest idealnym sposobem na urozmaicenie każdego rodzaju imprezy. Nie tylko urodziny czy wesele, również imprezy firmowe oraz targi branżowe. Dzięki bogatym możliwością brandingu fotobudka 360 to doby pomysł na reklamowanie swojej marki. Jest bowiem ona nienachalna jak ulotka czy email marketing, a dodatkowo nikt nie usunie tak fantastycznego nośnika jakim jest film ze swojego telefonu. Dlatego warto pochylić się nad tego typu atrakcją. Dodatkowo dół fotobudki 360 możemy wykleić swoim logiem, nazwą imprezy, marki, itd. co na pewno jest dodatkowym atutem, który niewątpliwie przyciąga wzrok.

Wynajem fotobudki 360 odbywa się w następujący sposób

 1. Szukamy firmy z którą chcielibyśmy zawrzeć umowę najmu fotobudki 360. Najlepiej wpisać w wyszukiwarce wynajem fotobudka 360 + miasto.
 2. Kontaktujemy się z wybraną lub wybranymi firmami np. w celu porównania ofert.
 3. Firma poinformuje nas o wszystkich niezbędnych informacjach, których będzie potrzebować do zrealizowania zlecenia.
 4. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku ustalamy resztę szczegółów tj. dobór ramki i dodanie informacji do personalizacji filmików np. 18 urodziny Kamila; impreza firmowa Arki, Wesele Magdy i Pawła 05.05.2025 r. Dobieramy również podkład muzyczny. Ustalamy także godzinę startu fotobudki 360, gdzie ma dokładnie stać.
 5. W dniu zlecenia firma potrzebuje od 1 do 2 godzin na rozstawienie całości sprzętu.
 6. Następnie oczekujemy startu fotobudki np. godzina 20:00, tak jak wcześniej zostało to ustalone w umowie.
 7. W trakcie zabawy animator tłumaczy wszystko tj. jak wykonywać sesje, kiedy wchodzimy na platformę, pomaga dobierać gadżety oraz jest osobą techniczną w razie jakichkolwiek komplikacji.
 8. Nagrywające się filmiki uczestnicy pobierają za pomocą QR kodu oraz zostają one wysyłane za pomocą SMS-ów w formie linków do strony z której możemy je pobrać.
 9. Po wszystkich sprzęt jest demontowany (demontaż trwa około 40 minut).
 10. Na zakończenie imprezy osoba najmująca otrzymuje dostęp do pełnej galerii filmików.

Ceny foto budki 360

Ceny za wynajem fotobudki 360 zaczynają się od 1000 zł w górę. Cena 1000 zł jest ceną wyjściową i dotyczy 2 godzin zabawy z fotobudka 360.

Każda dodatkowa godzina, trzeba liczyć około 300zł więcej. W tej cenie zawiera się:

 • Kompletny sprzęt tj. fotobudka 360 z platformą, obrotowym ramieniem.
 • Monitor wyświetlający filmiki oraz kody QR.
 • Gadżety imprezowe np. śmieszne kapelusze, peruki, tabliczki, okulary, pistolet do baniek, money gun.
 • Osoba techniczna, animująca na miejscu.
 • Nielimitowana ilość filmików przesyłana podczas imprezy za pomocą SMS.
 • Dojazd do miejsca jeżeli firma działa lokalnie

Podano informacje ze strony https://foto-budka-360.pl