wtorek, 30 maj 2023 10:03

Fotobudka 360 - Idealna atrakcja na Twoją imprezę!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Foto budka 360 Foto budka 360 mat.prasowe

Jest to nieszablonowy sprzęt do nagrywania krótkich, zazwyczaj śmiesznych filmików z podkładem muzycznym. Obsługa jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Stajemy na okrągłej platformie, wcześniej dobierając zabawne gadżety ze stolika obok. Następnie wykonujemy różne miny, ruchy, itd. a obrotowe ramie kręcąc się wokół nagrywa całość za pomocą smartphone z aplikacją.

Aplikacja pozwala na wysyłanie filmików w czasie rzeczywistym uczestnikom zabawy. Dodatkowym atutem takiej aplikacji jest możliwość personalizacji filmików, dodania podkładu muzycznego, nakładek oraz tworzenia np. boomerangów.

Foto budka 360 na jaki rodzaj imprezy?

Foto budka 360 jest idealnym sposobem na urozmaicenie każdego rodzaju imprezy. Nie tylko urodziny czy wesele, również imprezy firmowe oraz targi branżowe. Dzięki bogatym możliwością brandingu fotobudka 360 to doby pomysł na reklamowanie swojej marki. Jest bowiem ona nienachalna jak ulotka czy email marketing, a dodatkowo nikt nie usunie tak fantastycznego nośnika jakim jest film ze swojego telefonu. Dlatego warto pochylić się nad tego typu atrakcją. Dodatkowo dół fotobudki 360 możemy wykleić swoim logiem, nazwą imprezy, marki, itd. co na pewno jest dodatkowym atutem, który niewątpliwie przyciąga wzrok.

Wynajem fotobudki 360 odbywa się w następujący sposób

 1. Szukamy firmy z którą chcielibyśmy zawrzeć umowę najmu fotobudki 360. Najlepiej wpisać w wyszukiwarce wynajem fotobudka 360 + miasto.
 2. Kontaktujemy się z wybraną lub wybranymi firmami np. w celu porównania ofert.
 3. Firma poinformuje nas o wszystkich niezbędnych informacjach, których będzie potrzebować do zrealizowania zlecenia.
 4. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku ustalamy resztę szczegółów tj. dobór ramki i dodanie informacji do personalizacji filmików np. 18 urodziny Kamila; impreza firmowa Arki, Wesele Magdy i Pawła 05.05.2025 r. Dobieramy również podkład muzyczny. Ustalamy także godzinę startu fotobudki 360, gdzie ma dokładnie stać.
 5. W dniu zlecenia firma potrzebuje od 1 do 2 godzin na rozstawienie całości sprzętu.
 6. Następnie oczekujemy startu fotobudki np. godzina 20:00, tak jak wcześniej zostało to ustalone w umowie.
 7. W trakcie zabawy animator tłumaczy wszystko tj. jak wykonywać sesje, kiedy wchodzimy na platformę, pomaga dobierać gadżety oraz jest osobą techniczną w razie jakichkolwiek komplikacji.
 8. Nagrywające się filmiki uczestnicy pobierają za pomocą QR kodu oraz zostają one wysyłane za pomocą SMS-ów w formie linków do strony z której możemy je pobrać.
 9. Po wszystkich sprzęt jest demontowany (demontaż trwa około 40 minut).
 10. Na zakończenie imprezy osoba najmująca otrzymuje dostęp do pełnej galerii filmików.

Ceny foto budki 360

Ceny za wynajem fotobudki 360 zaczynają się od 1000 zł w górę. Cena 1000 zł jest ceną wyjściową i dotyczy 2 godzin zabawy z fotobudka 360.

Każda dodatkowa godzina, trzeba liczyć około 300zł więcej. W tej cenie zawiera się:

 • Kompletny sprzęt tj. fotobudka 360 z platformą, obrotowym ramieniem.
 • Monitor wyświetlający filmiki oraz kody QR.
 • Gadżety imprezowe np. śmieszne kapelusze, peruki, tabliczki, okulary, pistolet do baniek, money gun.
 • Osoba techniczna, animująca na miejscu.
 • Nielimitowana ilość filmików przesyłana podczas imprezy za pomocą SMS.
 • Dojazd do miejsca jeżeli firma działa lokalnie

Podano informacje ze strony https://foto-budka-360.pl

 • Kurtki jesienne damskie propozycje na sezon 2023
  Kurtki jesienne damskie propozycje na sezon 2023

  Kurtki jesienne damskie to nieodzowny element garderoby każdej kobiety, która ceni sobie styl i komfort w chłodniejsze dni. Kurtki jesienne damskie mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak bawełna, wełna, skóra, poliester czy nylon. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego warto dopasować kurtkę do swoich potrzeb i upodobań.

  Written on środa, 20 wrzesień 2023 18:34
 • Skuteczna integracja pracowników- fundament trwałego sukcesu
  Skuteczna integracja pracowników- fundament trwałego sukcesu

  Integracja w firmie, jest jednym z najważniejszych elementów, które mają nieoceniony wpływ na przyszły sukces firmy. Integracja pracowników, to nie tylko budowanie relacji zawodowych, ale także tworzenie przestrzeni, w której różnorodność, indywidualne zdolności, wiedza i doświadczenie, wspólnie tworzą harmonijną całość. To klucz do tworzenia zespołu zdolnego do realizacji wspólnych celów!

  Written on środa, 20 wrzesień 2023 14:57
 • Above The Line – jak ATL marketing podnosi świadomość marki?
  Above The Line – jak ATL marketing podnosi świadomość marki?

  Przedsiębiorcy na co dzień stosują strategie marketingowe, dzięki którym promują produkty i marki. Popularnym sposobem jest wzmocnienie pozycji marki poprzez dotarcie do dużej liczby odbiorców z pomocą środków masowego przekazu. Jakie zalety ma ATL marketing? Sprawdź, dlaczego warto postawić na masowe kampanie reklamowe.

  Written on poniedziałek, 18 wrzesień 2023 17:50
 • Materac 90x190 dla Dziecka w Szkole Podstawowej - Klucz do Zdrowego Snu i Rozwoju
  Materac 90x190 dla Dziecka w Szkole Podstawowej - Klucz do Zdrowego Snu i Rozwoju

  Sen odgrywa kluczową rolę w rozwoju dzieci i ma wpływ na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Dla dzieci w wieku szkolnym ważne jest, aby zapewnić im odpowiedni komfort podczas snu, aby mogły w pełni odprężyć się i regenerować po dniu pełnym nauki i zabawy. Wybór odpowiedniego materaca jest zatem niezwykle istotny.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 11:07
 • Klucze do sukcesu w biznesie: marketing i specjalizacja w erze cyfrowej
  Klucze do sukcesu w biznesie: marketing i specjalizacja w erze cyfrowej

  Współczesny świat biznesu jest miejscem pełnym wyzwań i możliwości. W coraz bardziej zglobalizowanym i cyfrowym środowisku sukces osiągają ci przedsiębiorcy, którzy potrafią łączyć różnorodne kompetencje. Z jednej strony, znaczenie ma agencja social media, która pozwala budować silną obecność w sieci i komunikować się z klientami. Z drugiej, szczegółowe umiejętności, takie jak montaż elewacji wentylowanych, które odpowiadają na konkretne potrzeby rynku.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 08:07
 • Dlaczego depilacja laserowa jest dziś tak bardzo popularna?
  Dlaczego depilacja laserowa jest dziś tak bardzo popularna?

  Laserowa depilacja to rewolucyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących trwałego rozwiązania problemu niechcianych włosków. Dlaczego więc ta metoda zdobywa serca pacjentów na całym świecie? W tym artykule przyjrzymy się głównym powodom, dla których laserowa depilacja jest dziś tak bardzo popularna.

  Written on wtorek, 05 wrzesień 2023 12:43
 • Diamon-service.eu - profesjonalne narzędzia dla glazurników
  Diamon-service.eu - profesjonalne narzędzia dla glazurników

  Poznaj firmę diamond-service.eu

  Written on środa, 23 sierpień 2023 14:54