piątek, 17 czerwiec 2022 17:20

Znasz numer pomocy drogowej? Bez tego nie warto ruszać w drogę!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Pomoc drogowa Świecko 24h Pomoc drogowa Świecko 24h https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Gdy rozruch silnika nie jest możliwy, kiedy wypadek spowodował poważne uszkodzenie samochodu, w trasie zabrakło paliwa albo rozładował się akumulator, profesjonalne wsparcie jest na wagę złota

. Sprawne działanie pozwala szybko usunąć skutki zdarzenia drogowego, a doświadczenie pracowników oraz nowoczesny sprzęt to szansa na ponowne wyruszenie w drogę bez zbędnej zwłoki. Usługi pomocy drogowej obejmują wszystko, co może pomóc uporać się z przejściowymi problemami – zarówno doraźne naprawy, jak i transport lawetą. Kompleksowa obsługa zdarzeń drogowych nie ma sobie równych, a wsparcie można uzyskać w każdej chwili. Chcesz wiedzieć, jakie usługi oferuje pomoc drogowa? Sprawdź!

Pomoc drogowa to doraźne naprawy przez całą dobę

Naprawa na miejscu zdarzenia to główny cel, do jakiego zmierzają wszelkie czynności, których wykonanie oferuje pomoc drogowa. Doraźne naprawy pozwalają uniknąć kosztownej wizyty w warsztacie i transportu auta, co przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zamiast tego samochód może szybko odzyskać pełną sprawność i bez przeszkód wyruszyć w drogę.

Nie zawsze przyczyna problemów z autem to wypadek, kolizja czy awaria pojazdu. Czasem przejściowe kłopoty spowodowane są przez brak paliwa, uszkodzone koło, przepaloną żarówkę czy rozładowany akumulator. Pomoc drogowa Świecko 24h spieszy ze wsparciem również w takich przypadkach błyskawicznie reagując na każde zgłoszenie. Co ważne, wszystkie usługi pomocy drogowej dostępne są przez cały rok i przez całą dobę, tak aby profesjonalna obsługa zdarzeń drogowych była dostępna niezależnie od pory dnia i nocy.

Usługi pomocy drogowej to także transport lawetą

Pomoc drogowa ma jeden priorytet: zapewnić wsparcie, jakiego potrzebują kierowcy. To dlatego wybierając numer pomocy drogowej można liczyć na szybką reakcję i sprawne działanie, a wezwany na miejsce mechanik dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na kompleksowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych.

Doraźne naprawy na miejscu zdarzenia umożliwiają ponowny rozruch silnika i jak najszybsze wyruszenie w dalszą drogę. Kiedy jednak problemy z samochodem nie pozwalają na dokonanie naprawy albo nie przynosi ona rezultatów, pomocna jest nowoczesna laweta z https://www.laweta-swiecko.com.pl/. Transport lawetą to legalny oraz całkowicie bezpieczny przewóz wszelkiego rodzaju pojazdów, które z jakiegoś powodu nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Są to auta powypadkowe i uszkodzone, samochody zabytkowe (zbyt wolne, by jeździć po drodze) oraz auta bez ważnego przeglądu technicznego.

Usługi lawetą pozwalają przetransportować niesprawny samochód pod wskazany adres: prosto pod dom, na pobliski parking, do lokalnego warsztatu lub w jeszcze inne miejsce. Ze względu na ograniczenia gabarytowe przewóz za pomocą lawety dotyczy przede wszystkim samochodów osobowych i terenowych, pojazdów dostawczych, motocykli, wózków widłowych, niektórych kamperów i przyczep kempingowych czy wybranych ciągników i maszyn rolniczych.

 • Dieta pudełkowa - dlaczego warto?
  Dieta pudełkowa - dlaczego warto?

  Życie w ciągłym pędzie, nadmiar obowiązków, a co za tym idzie - brakiem czasu na przygotowywanie własnych i zdrowych posiłków czasem graniczy z cudem. Zdrowemu odżywianiu nie sprzyja również rosnąca liczba fast foodów czy restauracji z jedzeniem.

  Written on środa, 08 luty 2023 17:07
 • Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?
  Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?

  Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęt zakupiony przez firmę na leasing. Zazwyczaj po zakończeniu umowy, która trwa do 3 lat, zostaje on ponownie wystawiony do sprzedaży przez leasingodawcę. Rzecz jasna taki sprzęt poleasingowy będzie dostępny w atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to wcale złego stanu urządzenia. Komputery przeważnie wykorzystywane są do prac biurowych i wiąże się to z niską eksploatacją tych urządzeń. Dlaczego warto wybrać poleasingowe laptopy?

  Written on wtorek, 07 luty 2023 16:24
 • Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?
  Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?

  Osoby prowadzące własną działalność muszą każdego dnia podejmować wiele istotnych i często dość ryzykownych decyzji dotyczących biznesu.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 17:42
 • Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty
  Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz w trakcie letniej, ciepłej pogody, sprawia dużo radości tym, którzy cenią sobie czas poświęcany na relaks ze swoimi bliskimi i znajomymi.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:54
 • Renomowana marka Pepe Jeans
  Renomowana marka Pepe Jeans

  Pepe Jeans to marka modowa obecna na rynku ponad 40 lat. Wypracowała sobie wysoką pozycję, dzięki ciekawym projektom. Ceniona jest za styl, najwyższą jakość produktów i szeroką ofertę ubrań, butów i dodatków.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:51
 • Jaką funkcję pełnią szafy BHP?
  Jaką funkcję pełnią szafy BHP?

  Chyba każdy doskonale zna to pojęcie. BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowy element, który obowiązuje we wszystkich zakładach i punktach usługowych, bez względu na to ilu zatrudnionych pracowników się w nim znajduje i jaką ma powierzchnię.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:55
 • Jak wybrać odpowiedniego dentystę?
  Jak wybrać odpowiedniego dentystę?

  Jak wybrać odpowiedniego dentystę, aby mieć pewność, że zapewnimy sobie dobrą opiekę stomatologiczną? Na co zwrócić uwagę, decydując się na wizytę w konkretnym gabinecie dentystycznym? Na pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:42