piątek, 17 czerwiec 2022 17:20

Znasz numer pomocy drogowej? Bez tego nie warto ruszać w drogę!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Pomoc drogowa Świecko 24h Pomoc drogowa Świecko 24h https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Gdy rozruch silnika nie jest możliwy, kiedy wypadek spowodował poważne uszkodzenie samochodu, w trasie zabrakło paliwa albo rozładował się akumulator, profesjonalne wsparcie jest na wagę złota

. Sprawne działanie pozwala szybko usunąć skutki zdarzenia drogowego, a doświadczenie pracowników oraz nowoczesny sprzęt to szansa na ponowne wyruszenie w drogę bez zbędnej zwłoki. Usługi pomocy drogowej obejmują wszystko, co może pomóc uporać się z przejściowymi problemami – zarówno doraźne naprawy, jak i transport lawetą. Kompleksowa obsługa zdarzeń drogowych nie ma sobie równych, a wsparcie można uzyskać w każdej chwili. Chcesz wiedzieć, jakie usługi oferuje pomoc drogowa? Sprawdź!

Pomoc drogowa to doraźne naprawy przez całą dobę

Naprawa na miejscu zdarzenia to główny cel, do jakiego zmierzają wszelkie czynności, których wykonanie oferuje pomoc drogowa. Doraźne naprawy pozwalają uniknąć kosztownej wizyty w warsztacie i transportu auta, co przekłada się na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zamiast tego samochód może szybko odzyskać pełną sprawność i bez przeszkód wyruszyć w drogę.

Nie zawsze przyczyna problemów z autem to wypadek, kolizja czy awaria pojazdu. Czasem przejściowe kłopoty spowodowane są przez brak paliwa, uszkodzone koło, przepaloną żarówkę czy rozładowany akumulator. Pomoc drogowa Świecko 24h spieszy ze wsparciem również w takich przypadkach błyskawicznie reagując na każde zgłoszenie. Co ważne, wszystkie usługi pomocy drogowej dostępne są przez cały rok i przez całą dobę, tak aby profesjonalna obsługa zdarzeń drogowych była dostępna niezależnie od pory dnia i nocy.

Usługi pomocy drogowej to także transport lawetą

Pomoc drogowa ma jeden priorytet: zapewnić wsparcie, jakiego potrzebują kierowcy. To dlatego wybierając numer pomocy drogowej można liczyć na szybką reakcję i sprawne działanie, a wezwany na miejsce mechanik dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na kompleksowe usuwanie skutków zdarzeń drogowych.

Doraźne naprawy na miejscu zdarzenia umożliwiają ponowny rozruch silnika i jak najszybsze wyruszenie w dalszą drogę. Kiedy jednak problemy z samochodem nie pozwalają na dokonanie naprawy albo nie przynosi ona rezultatów, pomocna jest nowoczesna laweta z https://www.laweta-swiecko.com.pl/. Transport lawetą to legalny oraz całkowicie bezpieczny przewóz wszelkiego rodzaju pojazdów, które z jakiegoś powodu nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Są to auta powypadkowe i uszkodzone, samochody zabytkowe (zbyt wolne, by jeździć po drodze) oraz auta bez ważnego przeglądu technicznego.

Usługi lawetą pozwalają przetransportować niesprawny samochód pod wskazany adres: prosto pod dom, na pobliski parking, do lokalnego warsztatu lub w jeszcze inne miejsce. Ze względu na ograniczenia gabarytowe przewóz za pomocą lawety dotyczy przede wszystkim samochodów osobowych i terenowych, pojazdów dostawczych, motocykli, wózków widłowych, niektórych kamperów i przyczep kempingowych czy wybranych ciągników i maszyn rolniczych.

 • Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?
  Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?

  Kalosze to wyjątkowe buty, które są szczególnie lubiany przez dzieci. Ze względu na to, że bywają ona kolorowe i atrakcyjna wizualnie, maluchy mogą świetnie się w nich bawić. Dodatkowo dzięki temu, że są one nieprzemakalne, zapewniają dużo frajdy podczas zabaw w deszczowe dni.

  Written on czwartek, 29 wrzesień 2022 08:42
 • Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej
  Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej

  Założenie kolczyków to wymagająca procedura. Dla prawidłowego gojenia się skóry istotna jest bowiem zarówno higiena samego zabiegu wykonania dziurek w uchu, jak i rodzaj noszonej biżuterii oraz sposób pielęgnacji miejsca, w którym noszony jest kolczyk.

  Written on wtorek, 27 wrzesień 2022 11:01
 • Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie
  Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie

  Szacuje się, że ponad jedna trzecia światowej populacji, cierpi na Zespół Suchego Oka (ZSO). Wśród osób noszących szkła kontaktowe, ten odsetek jest jeszcze wyższy, bo sięga aż trzech czwartych mieszkańców globu. Jeśli chodzi o Polskę, to z tym schorzeniem boryka się około 60% pacjentów zgłaszających się do poradni okulistycznych.

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 10:43
 • Pościel na każdą porę roku
  Pościel na każdą porę roku

  Obecnie w sklepach z tekstyliami domowymi można znaleźć wiele propozycji dotyczących pościeli

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 09:50
 • Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!
  Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!

  Rynek magazynowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Świadczone w jego ramach usługi przybierają różne formy. Jedną z nich jest wynajem magazynów samoobsługowych. Usługa ta powstała z myślą o osobach prywatnych oraz niedużych firmach.

  Written on środa, 21 wrzesień 2022 10:14
 • Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki
  Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

  Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:48
 • Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?
  Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy do pracy w opiece w Niemczech? Z pewnością towarzyszy Ci ekscytacja, ale też i spora dawka stresu.

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:44