poniedziałek, 25 marzec 2024 18:29

Szczecin Gaming Fest już w ten piątek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Festiwal gier wideo w Szczecinie Festiwal gier wideo w Szczecinie fot: pixabay

W najbliższy piątek 29 marca Szczecin stanie się mekką dla wszystkich miłośników gier wideo. Netto Arena będzie gościć największy festiwal gier na Pomorzu Zachodnim - Szczecin Gaming Fest, który obiecuje zapewnić niezapomnianą rozrywkę wszystkim uczestnikom.

 

Różnorodność i rozrywka dla wszystkich

Szczecin Gaming Fest to nie tylko okazja do spotkania z innymi graczami, ale przede wszystkim możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach i atrakcjach. Od godziny 10:00 do 18:00 będą dostępne specjalne strefy, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z grami wideo, festiwal zapewni Ci godziny świetnej zabawy.

Zróżnicowane atrakcje i wydarzenia

W trakcie festiwalu będzie można wziąć udział w licznych wydarzeniach, takich jak pojedynek z Wojciechem „Lewusem” Strykowskim, turniej EA Sports FC 24 czy strefa F2P z 12 konkurencjami. Oprócz tego festiwal oferuje wiele innych atrakcji, takich jak strefa gier planszowych, symulatory racingowe czy strefa Retro, gdzie można będzie zagrać na pierwszych przenośnych komputerach i konsolach do gier. Szczecin Gaming Fest obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnie zarówno pasjonatów gier wideo, jak i osoby poszukujące ciekawej rozrywki.

 źródło: wiadomościszczecińskie.eu