wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37

Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tajemnicza bójka w Szczecinie Tajemnicza bójka w Szczecinie fot: pixabay

Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

 

Napad z szablą? - szczegóły zdarzenia

W nocy z 6 na 7 kwietnia dołączyła do szufladkowej dramy, gdy w mediach społecznościowych pojawiły się relacje sugerujące użycie szabli przez napastników. Według informacji internetowych, młody mężczyzna został dotkliwie pobity, co miało zakończyć się niebezpieczną raną na głowie. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie potwierdziła interwencję medyczną w tym przypadku, gdzie poszkodowany z urazem głowy i w stanie nietrzeźwości trafił do szpitala.

Intensywne śledztwo - policja na tropie

Patrol policji obecny na miejscu bójki szybko zaczął śledztwo w sprawie incydentu. Wiadomo, że większość osób zaangażowanych w przemoc była pod wpływem alkoholu, a sprawcami okazali się obcokrajowcy. Policja nie wyklucza użycia szabli lub podobnej broni w ataku, choć rana okazała się na szczęście niegroźna. Incydent ten zostanie dokładnie zbadany, a sprawcy odpowiednio ukarani, zapewniając większe bezpieczeństwo na terenie miasta.

źródło: gs24.pl