wtorek, 10 styczeń 2023 14:44

Doładowanie Google Play w formie karty podarunkowej

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
doładowanie Google Play doładowanie Google Play mat.prasowe

Większości osób internetowy sklep Google Play kojarzy się wyłącznie z aplikacjami i grami na telefon. Nie każdy wie jednak, że zapewnia on również dostęp do ogromnej bazy wirtualnej rozrywki, takiej jak filmy, książki w formie elektronicznej, muzyka i wiele innych.

Niestety, aby móc korzystać z większości z nich, konieczne jest wniesienie opłat. Doładowanie Google Play pozwala uzupełnić swoje wirtualne saldo na koncie, aby możliwe było w pełni korzystanie z wybranych dobrodziejstw z oferty sklepu!

Doładowanie Google Play w kilku formach

System umożliwia zasilenie salda na koncie Google Play na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich jest podpięcie karty kredytowej bądź debetowej, z której następnie będą pobierane opłaty. Jest to najbardziej ryzykowna opcja, ponieważ w ten sposób najtrudniej jest kontrolować ilość wydatków przeznaczanych na doładowanie do Google Play. Poza tym nie każdy dysponuje taką kartą, zwłaszcza jeśli mowa o młodszych użytkownikach.

Kolejną z możliwości zasilenia salda jest połączenie konta Google Play ze swoim kontem PayPal i pobieranie z niego opłat bezpośrednio przy zakupie. Niestety konto PayPal także wymaga podpięcia do niego karty. Najłatwiejszym, a zarazem najbezpieczniejszym z rozwiązań jest doładowanie Google Play za pomocą specjalnej, dedykowanej karty przedpłaconej.

Karta Google Play jako kreatywny pomysł na prezent

Doładowanie do konta Google Play można kupić nie tylko w formie kodu przesyłanego online, lecz także jako fizyczną kartę. Dzięki temu z wielkim powodzeniem można wykorzystać ją jako uniwersalny prezent. W ten sposób obdarowana osoba będzie mogła przeznaczyć środki z karty na dowolnie wybrany przez siebie cel. Może to być np. wypożyczenie lub zakup filmu, książki czy ulubionej muzyki.

Poza tym, mając wiedzę, że dana osoba jest miłośnikiem konkretnej gry, umożliwiającej rozszerzenie jej zawartości poprzez dokupienie dodatkowych zasobów, można mieć pewność, że karta Google Play będzie strzałem w dziesiątkę!

Doładowanie Google Play za gotówkę

Warto wiedzieć, że w fizyczną wersję karty Google Play można zaopatrzyć się w sieci sklepów Żabka. Co ciekawe, jeszcze do niedawna możliwy był jedynie zakup takiej karty w czterech określonych nominałach.

Dziś klienci mogą sami decydować o jej wartości, wybierając kwotę z przedziału od 20 zł do aż 400 zł! Poza tym doładowanie do Google Play można w ten sposób opłacić gotówką, bez konieczności posiadania konta bankowego oraz dostępu do bankowości elektronicznej.

 • Dieta pudełkowa - dlaczego warto?
  Dieta pudełkowa - dlaczego warto?

  Życie w ciągłym pędzie, nadmiar obowiązków, a co za tym idzie - brakiem czasu na przygotowywanie własnych i zdrowych posiłków czasem graniczy z cudem. Zdrowemu odżywianiu nie sprzyja również rosnąca liczba fast foodów czy restauracji z jedzeniem.

  Written on środa, 08 luty 2023 17:07
 • Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?
  Laptopy poleasingowe – dlaczego warto je kupować?

  Laptopy poleasingowe to nic innego jak sprzęt zakupiony przez firmę na leasing. Zazwyczaj po zakończeniu umowy, która trwa do 3 lat, zostaje on ponownie wystawiony do sprzedaży przez leasingodawcę. Rzecz jasna taki sprzęt poleasingowy będzie dostępny w atrakcyjnej cenie. Nie oznacza to wcale złego stanu urządzenia. Komputery przeważnie wykorzystywane są do prac biurowych i wiąże się to z niską eksploatacją tych urządzeń. Dlaczego warto wybrać poleasingowe laptopy?

  Written on wtorek, 07 luty 2023 16:24
 • Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?
  Mentoring biznesowy – jakie są jego zalety?

  Osoby prowadzące własną działalność muszą każdego dnia podejmować wiele istotnych i często dość ryzykownych decyzji dotyczących biznesu.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 17:42
 • Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty
  Jakościowe parasole do restauracji - wybierz stylowe i stabilne produkty

  Spędzanie czasu na świeżym powietrzu, możliwość spożywania posiłków i napojów na zewnątrz w trakcie letniej, ciepłej pogody, sprawia dużo radości tym, którzy cenią sobie czas poświęcany na relaks ze swoimi bliskimi i znajomymi.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:54
 • Renomowana marka Pepe Jeans
  Renomowana marka Pepe Jeans

  Pepe Jeans to marka modowa obecna na rynku ponad 40 lat. Wypracowała sobie wysoką pozycję, dzięki ciekawym projektom. Ceniona jest za styl, najwyższą jakość produktów i szeroką ofertę ubrań, butów i dodatków.

  Written on poniedziałek, 06 luty 2023 13:51
 • Jaką funkcję pełnią szafy BHP?
  Jaką funkcję pełnią szafy BHP?

  Chyba każdy doskonale zna to pojęcie. BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawowy element, który obowiązuje we wszystkich zakładach i punktach usługowych, bez względu na to ilu zatrudnionych pracowników się w nim znajduje i jaką ma powierzchnię.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:55
 • Jak wybrać odpowiedniego dentystę?
  Jak wybrać odpowiedniego dentystę?

  Jak wybrać odpowiedniego dentystę, aby mieć pewność, że zapewnimy sobie dobrą opiekę stomatologiczną? Na co zwrócić uwagę, decydując się na wizytę w konkretnym gabinecie dentystycznym? Na pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

  Written on piątek, 03 luty 2023 12:42