wtorek, 10 styczeń 2023 14:44

Doładowanie Google Play w formie karty podarunkowej

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
doładowanie Google Play doładowanie Google Play mat.prasowe

Większości osób internetowy sklep Google Play kojarzy się wyłącznie z aplikacjami i grami na telefon. Nie każdy wie jednak, że zapewnia on również dostęp do ogromnej bazy wirtualnej rozrywki, takiej jak filmy, książki w formie elektronicznej, muzyka i wiele innych.

Niestety, aby móc korzystać z większości z nich, konieczne jest wniesienie opłat. Doładowanie Google Play pozwala uzupełnić swoje wirtualne saldo na koncie, aby możliwe było w pełni korzystanie z wybranych dobrodziejstw z oferty sklepu!

Doładowanie Google Play w kilku formach

System umożliwia zasilenie salda na koncie Google Play na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich jest podpięcie karty kredytowej bądź debetowej, z której następnie będą pobierane opłaty. Jest to najbardziej ryzykowna opcja, ponieważ w ten sposób najtrudniej jest kontrolować ilość wydatków przeznaczanych na doładowanie do Google Play. Poza tym nie każdy dysponuje taką kartą, zwłaszcza jeśli mowa o młodszych użytkownikach.

Kolejną z możliwości zasilenia salda jest połączenie konta Google Play ze swoim kontem PayPal i pobieranie z niego opłat bezpośrednio przy zakupie. Niestety konto PayPal także wymaga podpięcia do niego karty. Najłatwiejszym, a zarazem najbezpieczniejszym z rozwiązań jest doładowanie Google Play za pomocą specjalnej, dedykowanej karty przedpłaconej.

Karta Google Play jako kreatywny pomysł na prezent

Doładowanie do konta Google Play można kupić nie tylko w formie kodu przesyłanego online, lecz także jako fizyczną kartę. Dzięki temu z wielkim powodzeniem można wykorzystać ją jako uniwersalny prezent. W ten sposób obdarowana osoba będzie mogła przeznaczyć środki z karty na dowolnie wybrany przez siebie cel. Może to być np. wypożyczenie lub zakup filmu, książki czy ulubionej muzyki.

Poza tym, mając wiedzę, że dana osoba jest miłośnikiem konkretnej gry, umożliwiającej rozszerzenie jej zawartości poprzez dokupienie dodatkowych zasobów, można mieć pewność, że karta Google Play będzie strzałem w dziesiątkę!

Doładowanie Google Play za gotówkę

Warto wiedzieć, że w fizyczną wersję karty Google Play można zaopatrzyć się w sieci sklepów Żabka. Co ciekawe, jeszcze do niedawna możliwy był jedynie zakup takiej karty w czterech określonych nominałach.

Dziś klienci mogą sami decydować o jej wartości, wybierając kwotę z przedziału od 20 zł do aż 400 zł! Poza tym doładowanie do Google Play można w ten sposób opłacić gotówką, bez konieczności posiadania konta bankowego oraz dostępu do bankowości elektronicznej.