wtorek, 02 sierpień 2022 09:09

Baza do hybrydy - jaką bazę wybrać?

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Manicure hybrydowy stylizacja Manicure hybrydowy stylizacja pixabay

Baza do hybrydy stanowi absolutną podstawę każdej stylizacji. W końcu przygotowanie płytki paznokcia pod manicure hybrydowy składa się nie tylko z opracowania i odsunięcia skórek, ale również z aplikacji cienkiej warstwy bazy, która wzmocni i odżywi paznokcie, a także zwiększy ich przyczepność do pozostałych produktów.

Warto jednak pamiętać, że na rynku istnieje wiele rodzajów baz w związku z czym nie każda z nich sprawdzi się w konkretnej sytuacji. Inną bazę należy zastosować w celu wzmocnienia płytki, a jeszcze inną do jej przedłużenia. Poniżej znajdziesz kilka cennych informacji, dzięki którym dowiesz się, która baza do hybrydy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź już teraz!

Czym tak właściwie jest baza do manicure?

Każda profesjonalna kosmetyczka, jak i kobieta wykonująca hybrydę samodzielnie w domu, zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie w wyglądzie całej stylizacji ma baza do manicure. Do jej podstawowych zadań należy przede wszystkim wyrównanie płytki paznokcia, uzupełnienie ewentualnych ubytków, znajdujących się na jego powierzchni oraz nadbudowa. Baza zwiększa również przyczepność lakieru do paznokcia, dzięki czemu stylizacja może utrzymać się nawet do 3 tygodni bez jakichkolwiek uszkodzeń, czy rozwarstwień. Niektóre bazy wzbogacone są w witaminy i minerały, które dodatkowo odżywiają i regenerują płytkę paznokcia. Tym sposobem nie musisz martwić się o to, że po ściągnięciu hybrydy, Twoje paznokcie będą kruche, osłabione i pozbawione blasku. Baza do manicure zadba o ich kondycję, nie dopuszczając do uszkodzenia naturalnej płytki. 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Rodzaje baz do paznokci - idealny manicure hybrydowy

Do podstawowych rodzajów baz hybrydowych należy baza klasyczna, witaminowa, żelowa oraz kauczukowa. Pierwszy rodzaj stanowi absolutną podstawę, dzięki której stworzysz trwały manicure hybrydowy bez nadbudowywania oraz przedłużania płytki paznokcia. Jest ona polecana kobietom o mocnych i bezproblemowych paznokciach, które nie potrzebują dodatkowego wzmocnienia, czy odżywienia. Drugi rodzaj baz wzbogacony jest m.in. w witaminę A, E oraz B5, dzięki czemu regeneruje, wzmacnia oraz uelastycznia paznokcie, przez co stają się o wiele mniej podatne na złamania, czy uszkodzenia. Bazy żelowe oprócz ochrony płytki paznokcia i zwiększania przyczepności, pozwalają również lekko przedłużyć paznokieć i nadbudować płytkę. Jest to świetna opcja dla kobiet, które nie do końca potrafią sprawnie operować żelem, a bardzo chciałyby osiągnąć konkretną długość paznokci. Ostatnia opcja uznawana jest za najlepszą bazę hybrydową, dostępną na rynku ze względu na swoją trwałość i odporność. Jest ona polecana szczególnie kobietom o słabej, łamliwej i pozbawionej jednolitego kolorytu płytce. Wygładza ona wszelkie nierówności i chroni paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi. To jak, którą bazę wybierasz?

Hurtownia kosmetyczna Lublin

Hurtownia kosmetyczna Lublin

 • Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna
  Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna

  Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT doświadczył nieoczekiwanego zdarzenia, gdy piorun uderzył w maszynę nad Szczecinem. Incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem, a samolot musiał zawrócić do Warszawy.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 13:13
 • Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję
  Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję

  Tłumy Szczecinian przeszły ulicami miasta, by uczestniczyć w jubileuszowej, dwudziestej edycji Marszu dla Życia, wydarzeniu, które rokrocznie jednoczy społeczność w obronie najbardziej fundamentalnych wartości. Pod hasłem "Życie nie zna granic" uczestnicy wyruszyli z Jasnych Błoni, przechodząc trasę prowadzącą do szczecińskiej katedry. Za organizację odpowiadała Fundacja Małych Stópek, znana z licznych inicjatyw pro-life.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:01
 • Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji
  Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji

  Szczecińscy funkcjonariusze, działając na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa pedofilskie. Skazany, za którym wydano międzynarodowy list gończy, został odnaleziony i aresztowany po ponad roku poszukiwań. Jego przeszłość i działania stanowią przestrogę o ciągłej potrzebie czujności w obrębie społeczności.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 16:38
 • Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie
  Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

  W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42
 • Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu
  Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu

  Poranek 10 kwietnia na szczecińskim Krzekowie przyniósł mieszankę emocji na drodze, gdy kolizja z udziałem czterech pojazdów zakłóciła spokój ulicy Szerokiej. Około godziny 10 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z trzema osobówkami, tworząc krętą sztafetę metalu i frustracji. Na szczęście wszyscy kierowcy wyszli z tego incydentu bez większych obrażeń, a jeszcze większe szczęście, że wszyscy byli trzeźwi, minimalizując ryzyko poważniejszych konsekwencji.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 15:12
 • Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu
  Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu

  Odkryj, jak efektywna integracja nowych pracowników wpływa na sukces organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia, zwłaszcza z facylitacji, mogą ułatwić ten proces, budując silne, zaangażowane i produktywne zespoły.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 11:05
 • Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie
  Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

  Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37