wtorek, 25 lipiec 2023 13:43

Jakie opinie ma catering Goodie Foodie?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Goodie Foodie Goodie Foodie mat.prasowe

Catering dietetyczny Goodie Foodie funkcjonuje na rynku od ponad dekady i w tym czasie wypracował sobie mocną pozycję w tej branży. Firma skupia przede wszystkim zwolenników zdrowego odżywiania, którzy dokładają wszelkich starań, aby swoim klientom zapewniać dania najwyższej jakości. Jakie opinie ma Goodie Foodie i dlaczego cieszy się zaufaniem wśród miłośników zdrowego trybu życia? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat.

 

Jakie są największe zalety Goodie Foodie?

Goodie Foodie to firma, która stawia na produkty najwyższej jakości, które bardzo często są pozyskiwane od lokalnych dostawców. Nie ma tutaj miejsca na żywność przetworzoną czy produkty bazujące na pszenicy. Ta została zastąpiona zbożami pozbawionymi glutenu, a odpowiednie techniki przyrządzania potraw i dobór właściwych przypraw sprawiają, że posiłki Goodie Foodie świetnie wpływają na układ trawienny.

Twórcy firmy łączą stare tradycje ze współczesną wiedzą na temat wpływu poszczególnych produktów na ludzki organizm. Są więc w stanie przygotowywać zdrowe posiłki, które są jednocześnie pyszne i przypominają kuchnię domową lub restauracyjną. Firma szczyci się bezkompromisowym podejściem do jakości każdego używanego produktu. W daniach nie ma miejsca na chemiczne ulepszacze czy zbędne ozdobniki, a ich największą zaletą jest znakomite połączenie zdrowych produktów. 

Jakie opinie ma Goodie Foodie?

Wśród klientów firmy nie brakuje takich, którzy z jej usług korzystają od wielu lat i wciąż są zadowoleni z usług. Klienci doceniają terminowe dostawy pod wskazany podczas zamówienia adres, a przede wszystkim jakość samych potraw. Dostarczane do domu lub miejsca pracy śniadania, obiady, podwieczorki, desery i kolacje są zawsze świeże, rewelacyjnie doprawione i zaskakują ciekawymi połączeniami smakowymi. Firma obala mit, że zdrowe jedzenie jest mniej smaczne. W tym wypadku dobór zdrowych składników jest przemyślany, a wszystkie z nich tworzą finalnie aromatyczne i sycące dania.

Szczególnie zadowoleni z usług firmy są ci klienci, którzy doceniają naturalność i wiedzą doskonale, że zawartość ich talerza to w dużej mierze warzywa czy owoce, na które aktualnie trwa sezon. Wielkim walorem Goodie Foodie jest dodawanie do niektórych potraw autorskiego pieczywa oraz fakt, że nawet najsmaczniejsze desery w ofercie nie zawierają białego cukru. Jest on skutecznie zastępowany zdrowymi zamiennikami, do których należy na przykład erytrytol, ksylitol czy nierafinowany cukier trzcinowy. Więcej informacji na temat oferowanego cateringu i diet znajdziecie tutaj.