wtorek, 25 lipiec 2023 13:43

Jakie opinie ma catering Goodie Foodie?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Goodie Foodie Goodie Foodie mat.prasowe

Catering dietetyczny Goodie Foodie funkcjonuje na rynku od ponad dekady i w tym czasie wypracował sobie mocną pozycję w tej branży. Firma skupia przede wszystkim zwolenników zdrowego odżywiania, którzy dokładają wszelkich starań, aby swoim klientom zapewniać dania najwyższej jakości. Jakie opinie ma Goodie Foodie i dlaczego cieszy się zaufaniem wśród miłośników zdrowego trybu życia? Poniżej znajdują się najważniejsze informacje na ten temat.

 

Jakie są największe zalety Goodie Foodie?

Goodie Foodie to firma, która stawia na produkty najwyższej jakości, które bardzo często są pozyskiwane od lokalnych dostawców. Nie ma tutaj miejsca na żywność przetworzoną czy produkty bazujące na pszenicy. Ta została zastąpiona zbożami pozbawionymi glutenu, a odpowiednie techniki przyrządzania potraw i dobór właściwych przypraw sprawiają, że posiłki Goodie Foodie świetnie wpływają na układ trawienny.

Twórcy firmy łączą stare tradycje ze współczesną wiedzą na temat wpływu poszczególnych produktów na ludzki organizm. Są więc w stanie przygotowywać zdrowe posiłki, które są jednocześnie pyszne i przypominają kuchnię domową lub restauracyjną. Firma szczyci się bezkompromisowym podejściem do jakości każdego używanego produktu. W daniach nie ma miejsca na chemiczne ulepszacze czy zbędne ozdobniki, a ich największą zaletą jest znakomite połączenie zdrowych produktów. 

Jakie opinie ma Goodie Foodie?

Wśród klientów firmy nie brakuje takich, którzy z jej usług korzystają od wielu lat i wciąż są zadowoleni z usług. Klienci doceniają terminowe dostawy pod wskazany podczas zamówienia adres, a przede wszystkim jakość samych potraw. Dostarczane do domu lub miejsca pracy śniadania, obiady, podwieczorki, desery i kolacje są zawsze świeże, rewelacyjnie doprawione i zaskakują ciekawymi połączeniami smakowymi. Firma obala mit, że zdrowe jedzenie jest mniej smaczne. W tym wypadku dobór zdrowych składników jest przemyślany, a wszystkie z nich tworzą finalnie aromatyczne i sycące dania.

Szczególnie zadowoleni z usług firmy są ci klienci, którzy doceniają naturalność i wiedzą doskonale, że zawartość ich talerza to w dużej mierze warzywa czy owoce, na które aktualnie trwa sezon. Wielkim walorem Goodie Foodie jest dodawanie do niektórych potraw autorskiego pieczywa oraz fakt, że nawet najsmaczniejsze desery w ofercie nie zawierają białego cukru. Jest on skutecznie zastępowany zdrowymi zamiennikami, do których należy na przykład erytrytol, ksylitol czy nierafinowany cukier trzcinowy. Więcej informacji na temat oferowanego cateringu i diet znajdziecie tutaj.

 • Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna
  Incydent z samolotem LOT nad Szczecinem: Bezpieczne lądowanie po uderzeniu pioruna

  Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT doświadczył nieoczekiwanego zdarzenia, gdy piorun uderzył w maszynę nad Szczecinem. Incydent miał miejsce w poniedziałek wieczorem, a samolot musiał zawrócić do Warszawy.

  Written on wtorek, 16 kwiecień 2024 13:13
 • Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję
  Szczecin na stronie życia. Tłumy w Marszu dla Życia obchodzili jubileuszową edycję

  Tłumy Szczecinian przeszły ulicami miasta, by uczestniczyć w jubileuszowej, dwudziestej edycji Marszu dla Życia, wydarzeniu, które rokrocznie jednoczy społeczność w obronie najbardziej fundamentalnych wartości. Pod hasłem "Życie nie zna granic" uczestnicy wyruszyli z Jasnych Błoni, przechodząc trasę prowadzącą do szczecińskiej katedry. Za organizację odpowiadała Fundacja Małych Stópek, znana z licznych inicjatyw pro-life.

  Written on poniedziałek, 15 kwiecień 2024 15:01
 • Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji
  Skazany za przestępstwa pedofilskie w rękach szczecińskiej policji

  Szczecińscy funkcjonariusze, działając na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego za przestępstwa pedofilskie. Skazany, za którym wydano międzynarodowy list gończy, został odnaleziony i aresztowany po ponad roku poszukiwań. Jego przeszłość i działania stanowią przestrogę o ciągłej potrzebie czujności w obrębie społeczności.

  Written on piątek, 12 kwiecień 2024 16:38
 • Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie
  Mężczyzna w szpitalu po incydencie z grupą osób pod wpływem alkoholu na dworcu w Szczecinie

  W okolicach dworca kolejowego w Szczecinie rozegrała się awantura, w której główną rolę odegrał 30-latek. Incydent miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia i składał się z serii wydarzeń, które skutkowały raną dla jednego z uczestników oraz koniecznością interwencji policji i pogotowia ratunkowego.

  Written on czwartek, 11 kwiecień 2024 15:42
 • Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu
  Kolizja pojazdów tworzy mieszankę emocji na Krzekowie w Poznaniu

  Poranek 10 kwietnia na szczecińskim Krzekowie przyniósł mieszankę emocji na drodze, gdy kolizja z udziałem czterech pojazdów zakłóciła spokój ulicy Szerokiej. Około godziny 10 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z trzema osobówkami, tworząc krętą sztafetę metalu i frustracji. Na szczęście wszyscy kierowcy wyszli z tego incydentu bez większych obrażeń, a jeszcze większe szczęście, że wszyscy byli trzeźwi, minimalizując ryzyko poważniejszych konsekwencji.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 15:12
 • Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu
  Integracja nowych pracowników jako sekret skutecznego wprowadzenia do zespołu

  Odkryj, jak efektywna integracja nowych pracowników wpływa na sukces organizacji. Dowiedz się, w jaki sposób szkolenia, zwłaszcza z facylitacji, mogą ułatwić ten proces, budując silne, zaangażowane i produktywne zespoły.

  Written on środa, 10 kwiecień 2024 11:05
 • Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie
  Tajemnicza bójka z szablą na dworcu w Szczecinie

  Zdarzenie, które miało miejsce w miniony weekend przy ulicy Kolumba w Szczecinie, w pobliżu dworca Szczecin Główny, wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Grupa osób zaatakowała mężczyznę, co skutkowało jego ranami, koniecznością pomocy medycznej oraz tajemniczym zniknięciem ofiary.

  Written on wtorek, 09 kwiecień 2024 14:37