czwartek, 04 kwiecień 2024 14:53

Groźny wypadek w Szczecinie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadek na Szczecinie wypadek na Szczecinie fot: pixabay

W czwartek 4 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Komuny Paryskiej i Obotryckiej w Szczecinie doszło do groźnego wypadku drogowego, w wyniku którego jeden z samochodów dachował, wywołując utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Zderzenie i poszkodowana kobieta

Według informacji przekazanych przez nadkomisarz Annę Gembalę z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, zderzyły się tam dwa samochody osobowe, z których jeden dachował. W wyniku tego incydentu poszkodowana została 75-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala ze względu na powierzchniowe urazy.

Natychmiastowa interwencja służb ratunkowych

Zespół Ratownictwa Medycznego szybko zareagował na wezwanie i udzielił pomocy poszkodowanej kobiecie na miejscu zdarzenia. Po wykonaniu niezbędnych czynności medycznych, pacjentka została przewieziona do szpitala, co stanowi przykład szybkiej i skutecznej interwencji służb ratunkowych w Szczecinie.

Bezpieczeństwo na drogach

Wypadki drogowe, takie jak ten na skrzyżowaniu ulic Komuny Paryskiej i Obotryckiej, przypominają o konieczności zachowania ostrożności i przestrzegania przepisów drogowych. Dbajmy o bezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego, unikając ryzykownych manewrów i zawsze dostosowując prędkość do warunków drogowych.