wtorek, 30 kwiecień 2024 15:34

Zwłoki kobiety wyłowiono z Odry w Szczecinie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ciało kobiety wyłowiono z Odry Ciało kobiety wyłowiono z Odry fot: pixabay

W poniedziałkowe popołudnie służby ratunkowe podjęły z Odry ciało kobiety. Stan rozkładu zwłok wskazuje, że mogły przebywać w wodzie przez kilka dni. Obecnie trwają intensywne prace mające na celu ustalenie tożsamości ofiary oraz okoliczności jej śmierci.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie podjęto z Odry ciało kobiety?
  • Co wskazuje na długi czas przebywania ciała w wodzie?
  • Jakie działania podjęto po odkryciu zwłok w Szczecinie?
  • Jakie są trudności w identyfikacji ofiary?
  • Jakie kroki są podejmowane w celu ustalenia okoliczności śmierci znalezionej kobiety?

Proces identyfikacji

Nieoficjalne informacje uzyskane przez portal wSzczecinie.pl sugerują, że ciało mogło znajdować się w wodzie od kilku dni. Stan zaawansowanego rozkładu utrudnia identyfikację kobiety, w tym określenie jej wieku. Służby pracują nad ustaleniem, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Relacja ze zdarzenia

Jacek Kleczaj, kierownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, relacjonuje moment odkrycia ciała: „Otrzymaliśmy wezwanie, że na wysokości nabrzeża przy ul. Wielka Odrzańska dryfuje kurtka, okazało się, że są to zwłoki kobiety. Podjęliśmy działania mające na celu wyłowienie ciała”. Działania te są kluczowe zarówno dla ustalenia tożsamości, jak i przyczyn śmierci.

"Otrzymaliśmy wezwanie, że na wysokości nabrzeża przy ul. Wielka Odrzańska dryfuje kurtka, okazało się, że są to zwłoki kobiety. Podjęliśmy działania mające na celu wyłowienie ciała." – Jacek Kleczaj, kierownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Odkrycie zwłok w Odrze stanowi smutne przypomnienie o niebezpieczeństwach związanych z wodą. Wszelkie informacje dotyczące tego przypadku są wnikliwie analizowane, aby jak najszybciej wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Służby apelują do świadków, którzy mogliby dostarczyć dodatkowych informacji, o kontakt.

źródło: W Szczecinie.pl