czwartek, 01 wrzesień 2022 14:09

Labioplastyka miejsc intymnych

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
labioplastyka labioplastyka pixabay

Współczesna medycyna estetyczna, która niewątpliwie ma swoje powiązania z chirurgią plastyczną, mocno wpływa na zainteresowanie tego typu zabiegami.

Nie da się ukryć, że większa liczba zainteresowanych klientek korzystających z tego typu rozwiązań to przede wszystkim kobiety. Oczywiście samo wykorzystanie medycyny estetycznej nie jest niczym nowym, tak ginekologia plastyczna jest o wiele rzadziej spotykana w tym gronie. Mimo wszystko panie często decydują się na tak zwaną labioplastykę, co odpowiada za realną zmianę kształtu oraz rozmiaru samych warg sromowych w momencie, gdy te są za duże.

Właściwa korekta ciała istotna dla kobiety.

Jakby nie patrzeć taka korekta, wpływa z pewnością na ciało kobiety dlatego też nic dziwnego, że tak wiele zdecydowanych pań decyduje się na wykorzystanie takiego zabiegu. Jeśli chcemy, dowiedzieć się czegoś na temat labioplastyki warto już teraz zajrzeć na stronę https://gentlewoman.eu/labioplastyka-fanaberia-czy-koniecznosc-gentlewoman/. Tak naprawdę wykorzystanie takiego zabiegu nie wydaje się niczym nieprzemyślanym, ponieważ korekta warg sromowych może, być traktowana jako delikatna poprawka jednak w tym wypadku zabieg musi być wykonany przez właściwego chirurga plastycznego. W niektórych przypadkach problem z wargami sromowymi dotyczy przede wszystkim budowy samej pochwy, dlatego też w tym wypadku specjalista jest w stanie w odpowiedni sposób to skorygować, jeśli zachodzi taka potrzeba. Z pewnością sama pochwa jest stosunkowo rozciągliwa, gdyż stanowi to naturalne przedłużenie macicy.

Bezpieczny zabieg zmniejszenia warg sromowych.

Wargi sromowe mają w końcu na celu chronić pochwę przed infekcjami czy też innymi podrażnieniami skóry, przez co ich odpowiednim wygląd jest wskazany. Można więc powiedzieć, że taka, że przerośnięte wargi sromowe, nie prezentują się zbyt estetycznie, dlatego też w tym wypadku zabieg wydaje się uzasadniony, z czego panie na pewno skorzystają. Warto przemyśleć sprawę, ponieważ współczesne zabiegi dotyczące takiej korekty wyraźnie pokazują, że tego typu możliwości są jak najbardziej sprawdzone, wystarczy tylko przekonać się do podobnego zabiegu, po rozmowie z odpowiednim specjalistą.

 • Letnie zapachy – czym się kierować przy wyborze produktów zapachowych na ciepłe dni?
  Letnie zapachy – czym się kierować przy wyborze produktów zapachowych na ciepłe dni?

  Nadchodzą cieplejsze dni i chcesz dopasować do nich zapach kosmetyków, których używasz na co dzień? Podobnie jak wiosną czy latem zmienia się odzież na lżejszą, bardziej kolorową, tak samo można postąpić z zapachami.

  Written on sobota, 27 maj 2023 19:01
 • Poszewka 35x55 - Must-have w każdej sypialni
  Poszewka 35x55 - Must-have w każdej sypialni

  Poszewka 35x55 to element pościeli, który chroni poduszkę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Jest to bardzo praktyczny element wyposażenia sypialni, który zapewnia nie tylko higienę, ale również estetykę. Poszewka zazwyczaj wykonana jest z miękkiego materiału, który zapewnia komfortowy sen.

  Written on środa, 10 maj 2023 11:16
 • Kiedy cappuccino a kiedy espresso - czyli pij kawę jak Włosi
  Kiedy cappuccino a kiedy espresso - czyli pij kawę jak Włosi

  Uwielbiam mój poranny rytuał picia kawy, który pozytywnie mnie nastraja i dodaje energii. Parafrazując klasyka - najbardziej lubię smak świeżo zmielonych ziaren kawy o poranku.

  Written on czwartek, 18 maj 2023 11:20
 • Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.
  Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.Operacyjne wydłużenie prącia - hit czy kit.

  Powiększanie prącia to temat, który budzi wiele kontrowersji. Dla niektórych mężczyzn jest to ważna kwestia, która wpływa na ich pewność siebie i jakość życia seksualnego. Dla innych natomiast, powiększanie prącia jest po prostu próbą poprawienia wyglądu swojego ciała. Czy zabieg powiększania prącia jest bezpieczny i skuteczny?

  Written on środa, 10 maj 2023 16:29
 • Modne sukienki na lato 2023
  Modne sukienki na lato 2023

  Jakie sukienki na lato będą modne w sezonie 2023? Jakie kolory, wzory i fasony wybrać? Jakie dodatki do sukienki na lato pasują najlepiej? Odpowiem na te i inne pytania w tym artykule.

  Written on wtorek, 09 maj 2023 17:59
 • Jaki olej lniany kupić?
  Jaki olej lniany kupić?

  Wytwarzany z nasion lnu zwyczajnego olej lniany należy do tak zwanych superproduktów, które mają wyjątkowo dobre działanie na ludzki organizm. Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych i wielu cennych składników, które wpływają na pracę organów i układów wewnętrznych.

  Written on piątek, 28 kwiecień 2023 13:39
 • Półkolonie – sprawdź dlaczego warto zapisać na nie dziecko
  Półkolonie – sprawdź dlaczego warto zapisać na nie dziecko

  Półkolonie to jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu, jakie możesz zapewnić dziecku w czasie ferii lub wakacji. W ich trakcje na twoją pociechę czeka mnóstwo atrakcji, a także możliwość spędzenia czasu z kolegami pod fachową opieką instruktorów.

  Written on środa, 26 kwiecień 2023 14:56