czwartek, 01 wrzesień 2022 14:09

Labioplastyka miejsc intymnych

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
labioplastyka labioplastyka pixabay

Współczesna medycyna estetyczna, która niewątpliwie ma swoje powiązania z chirurgią plastyczną, mocno wpływa na zainteresowanie tego typu zabiegami.

Nie da się ukryć, że większa liczba zainteresowanych klientek korzystających z tego typu rozwiązań to przede wszystkim kobiety. Oczywiście samo wykorzystanie medycyny estetycznej nie jest niczym nowym, tak ginekologia plastyczna jest o wiele rzadziej spotykana w tym gronie. Mimo wszystko panie często decydują się na tak zwaną labioplastykę, co odpowiada za realną zmianę kształtu oraz rozmiaru samych warg sromowych w momencie, gdy te są za duże.

Właściwa korekta ciała istotna dla kobiety.

Jakby nie patrzeć taka korekta, wpływa z pewnością na ciało kobiety dlatego też nic dziwnego, że tak wiele zdecydowanych pań decyduje się na wykorzystanie takiego zabiegu. Jeśli chcemy, dowiedzieć się czegoś na temat labioplastyki warto już teraz zajrzeć na stronę https://gentlewoman.eu/labioplastyka-fanaberia-czy-koniecznosc-gentlewoman/. Tak naprawdę wykorzystanie takiego zabiegu nie wydaje się niczym nieprzemyślanym, ponieważ korekta warg sromowych może, być traktowana jako delikatna poprawka jednak w tym wypadku zabieg musi być wykonany przez właściwego chirurga plastycznego. W niektórych przypadkach problem z wargami sromowymi dotyczy przede wszystkim budowy samej pochwy, dlatego też w tym wypadku specjalista jest w stanie w odpowiedni sposób to skorygować, jeśli zachodzi taka potrzeba. Z pewnością sama pochwa jest stosunkowo rozciągliwa, gdyż stanowi to naturalne przedłużenie macicy.

Bezpieczny zabieg zmniejszenia warg sromowych.

Wargi sromowe mają w końcu na celu chronić pochwę przed infekcjami czy też innymi podrażnieniami skóry, przez co ich odpowiednim wygląd jest wskazany. Można więc powiedzieć, że taka, że przerośnięte wargi sromowe, nie prezentują się zbyt estetycznie, dlatego też w tym wypadku zabieg wydaje się uzasadniony, z czego panie na pewno skorzystają. Warto przemyśleć sprawę, ponieważ współczesne zabiegi dotyczące takiej korekty wyraźnie pokazują, że tego typu możliwości są jak najbardziej sprawdzone, wystarczy tylko przekonać się do podobnego zabiegu, po rozmowie z odpowiednim specjalistą.

 • Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?
  Jakie kalosze dla dzieci sprawdzą się w deszczowe dni?

  Kalosze to wyjątkowe buty, które są szczególnie lubiany przez dzieci. Ze względu na to, że bywają ona kolorowe i atrakcyjna wizualnie, maluchy mogą świetnie się w nich bawić. Dodatkowo dzięki temu, że są one nieprzemakalne, zapewniają dużo frajdy podczas zabaw w deszczowe dni.

  Written on czwartek, 29 wrzesień 2022 08:42
 • Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej
  Jak wybrać pierwsze kolczyki? Zalety biżuterii tytanowej

  Założenie kolczyków to wymagająca procedura. Dla prawidłowego gojenia się skóry istotna jest bowiem zarówno higiena samego zabiegu wykonania dziurek w uchu, jak i rodzaj noszonej biżuterii oraz sposób pielęgnacji miejsca, w którym noszony jest kolczyk.

  Written on wtorek, 27 wrzesień 2022 11:01
 • Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie
  Zespól Suchego Oka - objawy, nowoczesna diagnostyka i skuteczne leczenie

  Szacuje się, że ponad jedna trzecia światowej populacji, cierpi na Zespół Suchego Oka (ZSO). Wśród osób noszących szkła kontaktowe, ten odsetek jest jeszcze wyższy, bo sięga aż trzech czwartych mieszkańców globu. Jeśli chodzi o Polskę, to z tym schorzeniem boryka się około 60% pacjentów zgłaszających się do poradni okulistycznych.

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 10:43
 • Pościel na każdą porę roku
  Pościel na każdą porę roku

  Obecnie w sklepach z tekstyliami domowymi można znaleźć wiele propozycji dotyczących pościeli

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 09:50
 • Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!
  Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wynajmij magazyn samoobsługowy!

  Rynek magazynowy w Polsce rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Świadczone w jego ramach usługi przybierają różne formy. Jedną z nich jest wynajem magazynów samoobsługowych. Usługa ta powstała z myślą o osobach prywatnych oraz niedużych firmach.

  Written on środa, 21 wrzesień 2022 10:14
 • Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki
  Jak wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie na kupujących dom - 3 ciekawe wskazówki

  Sprzedawcy domów mogą napotkać kupujących z różnych środowisk. Sprzedawcy nieruchomości chcą znaleźć jak najlepszych nabywców dla swojej oferty .

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:48
 • Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?
  Pierwszy wyjazd opiekunki do Niemiec – jak się przygotować?

  Wyjeżdżasz po raz pierwszy do pracy w opiece w Niemczech? Z pewnością towarzyszy Ci ekscytacja, ale też i spora dawka stresu.

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:44